Ajacied Ziyech vereerd met jonge fan
LILLE (ANP) - Ajacied Hakim Ziyech was in alle opzichten de man van de gewonnen wedstrijd in en tegen Lille (0-2). Hij opende al in de tweede minuut de score, verzorgde de assist bij de tweede treffer, gaf op het veld tijdens het duel een omhelzing aan een jonge fan en moest in de 85e minuut naar de kant met een pijnlijke arm. Die blessure liep hij op in een situatie waarin hij 0-3 leek te maken, maar die treffer werd afgekeurd wegens hands.
"Ik denk niet dat die arm is gebroken", zei Ziyech bij Veronica. "Anders zou ik hem helemaal niet meer kunnen bewegen. Ik heb alleen moeite om hem omhoog te houden."
Over de wedstrijd was Ziyech zeker niet helemaal tevreden. "We begonnen natuurlijk lekker en kwamen snel op 0-1. Maar daarna vielen we ver terug. We waren slordig aan de bal en konden de tweede bal niet opeisen. Na de rust controleerden we de wedstrijd, al kreeg Lille eerst nog wel twee grote kansen."
Ziyech gaf na afloop zijn shirt aan de vader van de jongen die plotseling het veld betrad om hem aan te raken. "Ik voelde me vereerd. Dat gebeurt niet zo snel. Het gewoon een kleine jongen die zijn idool ziet. Dat kun je op deze manier ook oplossen, het hoeft niet altijd op een harde manier te gebeuren."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
58 minuten geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.
6 uur geledenVENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.
6 uur geleden