Ajacied Ziyech op weg naar Chelsea
AMSTERDAM (ANP) - Hakim Ziyech staat voor een vertrek bij Ajax. De middenvelder zet waarschijnlijk op korte termijn zijn handtekening onder een meerjarig contract bij Chelsea, dat komende zomer moet ingaan.
De club uit Londen wilde de smaakmaker van Ajax liefst afgelopen maand al inlijven. De kampioen van Nederland bleef bij het standpunt om tijdens de tussentijdse transferperiode geen toonaangevende spelers te laten vertrekken.
Ajax wil niet bevestigen dat het al akkoord is met een transfersom van naar verluidt zo'n 45 miljoen euro, zoals De Telegraaf meldt. Directeur voetbalzaken Marc Overmars beloofde vorig jaar wel aan Ziyech dat Ajax zou meewerken aan een mooie transfer.
Kuitblessure
Afgelopen zomer meldde Sevilla zich al voor Ziyech in Amsterdam. De 26-jarige spelmaker van Ajax wachtte liever op een grotere club. Chelsea is dit seizoen in de Champions League overtuigd geraakt van Ziyech. De club uit Londen was in de groepsfase ingedeeld bij Ajax.
Ziyech herstelt op dit moment van een kuitblessure. Hij komt woensdagavond nog niet in actie tijdens het bekerduel met Vitesse. Trainer Erik ten Hag hoopt dat hij zondag tijdens het competitieduel met RKC Waalwijk weer over hem kan beschikken.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
19 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
20 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
23 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden