Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajacied Ziyech op weg naar Chelsea

Ajacied Ziyech op weg naar Chelsea

AMSTERDAM (ANP) - Hakim Ziyech staat voor een vertrek bij Ajax. De middenvelder zet waarschijnlijk op korte termijn zijn handtekening onder een meerjarig contract bij Chelsea, dat komende zomer moet ingaan.

De club uit Londen wilde de smaakmaker van Ajax liefst afgelopen maand al inlijven. De kampioen van Nederland bleef bij het standpunt om tijdens de tussentijdse transferperiode geen toonaangevende spelers te laten vertrekken.

Ajax wil niet bevestigen dat het al akkoord is met een transfersom van naar verluidt zo'n 45 miljoen euro, zoals De Telegraaf meldt. Directeur voetbalzaken Marc Overmars beloofde vorig jaar wel aan Ziyech dat Ajax zou meewerken aan een mooie transfer.

Kuitblessure

Afgelopen zomer meldde Sevilla zich al voor Ziyech in Amsterdam. De 26-jarige spelmaker van Ajax wachtte liever op een grotere club. Chelsea is dit seizoen in de Champions League overtuigd geraakt van Ziyech. De club uit Londen was in de groepsfase ingedeeld bij Ajax.

Ziyech herstelt op dit moment van een kuitblessure. Hij komt woensdagavond nog niet in actie tijdens het bekerduel met Vitesse. Trainer Erik ten Hag hoopt dat hij zondag tijdens het competitieduel met RKC Waalwijk weer over hem kan beschikken.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

30 minuten geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

34 minuten geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

1 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

3 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

3 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

4 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

5 uur geleden