Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajacied Timber: het was gewoon niet best

Ajacied Timber: het was gewoon niet best

AMSTERDAM (ANP) - Jurriën Timber vond dat Ajax de nederlaag tegen FC Utrecht (0-1) in de Eredivisie aan zichzelf te wijten had. "Het tempo was te laag, er was weinig beweging", zei de verdediger tegen ESPN. "We hebben niet heel veel gecreëerd, het was gewoon niet best."

Django Warmerdam maakte in de Johan Cruijff ArenA in de 77e minuut het doelpunt. Het betekende voor Ajax de tweede tegentreffer dit seizoen. Een slotoffensief van de Amsterdammers leverde niets meer op. Timber: "Het was geen leuk sfeertje na afloop, door de trainer wordt er dan wel wat gezegd." Quinten Timber, het broertje van Jurriën die inviel bij FC Utrecht, had meer reden tot lachen. "Gelukkig ga ik morgen naar het Nederlands elftal, dan hoor ik hem even niet", aldus Jurriën.

Middenvelder Davy Klaassen deelde de mening van zijn ploeggenoot over het spel van Ajax. "We waren niet top vandaag. FC Utrecht probeerde ons spel te ontregelen, maar ze probeerden zelf ook nog wel wat. Ze hebben het goed gedaan, maar ik vind dat wij gewoon van Utrecht moeten winnen."

Klaassen is, nadat hij is teruggekeerd van een blessure, zijn plek op het middenveld kwijtgeraakt aan Steven Berghuis. "Ik wil gewoon spelen, dat is duidelijk denk ik. Ik vind Steven een hele goede speler en jongen, maar iedereen wil spelen."

Meer uit Voetbal

Spaanse media: trainer Alonso vervangt Ancelotti bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.

9 minuten geleden
Middenvelder Van den Berg keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.

27 minuten geleden
Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer Van den Brom

ARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.

27 minuten geleden
Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).

2 uur geleden
Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

12 uur geleden
Verdediger Van der Haar langer bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.

19 uur geleden
Willem II heeft verdediger Tirpan terug in selectie

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Mickaël Tirpan terug in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met Heracles Almelo van vrijdagavond. Trainer Kristof Aelbrecht bevestigde donderdag tijdens de persconferentie dat de 31-jarige verdediger weer inzetbaar is.

19 uur geleden