Ajacied Timber: het was gewoon niet best
AMSTERDAM (ANP) - Jurriën Timber vond dat Ajax de nederlaag tegen FC Utrecht (0-1) in de Eredivisie aan zichzelf te wijten had. "Het tempo was te laag, er was weinig beweging", zei de verdediger tegen ESPN. "We hebben niet heel veel gecreëerd, het was gewoon niet best."
Django Warmerdam maakte in de Johan Cruijff ArenA in de 77e minuut het doelpunt. Het betekende voor Ajax de tweede tegentreffer dit seizoen. Een slotoffensief van de Amsterdammers leverde niets meer op. Timber: "Het was geen leuk sfeertje na afloop, door de trainer wordt er dan wel wat gezegd." Quinten Timber, het broertje van Jurriën die inviel bij FC Utrecht, had meer reden tot lachen. "Gelukkig ga ik morgen naar het Nederlands elftal, dan hoor ik hem even niet", aldus Jurriën.
Middenvelder Davy Klaassen deelde de mening van zijn ploeggenoot over het spel van Ajax. "We waren niet top vandaag. FC Utrecht probeerde ons spel te ontregelen, maar ze probeerden zelf ook nog wel wat. Ze hebben het goed gedaan, maar ik vind dat wij gewoon van Utrecht moeten winnen."
Klaassen is, nadat hij is teruggekeerd van een blessure, zijn plek op het middenveld kwijtgeraakt aan Steven Berghuis. "Ik wil gewoon spelen, dat is duidelijk denk ik. Ik vind Steven een hele goede speler en jongen, maar iedereen wil spelen."
Meer uit Voetbal
STOCKPORT (ANP/AFP) - Voormalig Engels voetbalinternational Nobby Stiles is overleden aan een hersenaandoening die is veroorzaakt door het herhaaldelijk koppen van een bal. Een rechtbank in Stockport kwam tot dit oordeel in het deskundig onderzoek naar de dood van de voetballer, die in 1966 met Engeland wereldkampioen werd.
45 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Voetbalclub Go Ahead Eagles, de KNVB en de politie hebben niets waargenomen van eventuele spreekkoren over scheidsrechter Rob Dieperink bij het oefenduel afgelopen zaterdag tussen de club uit Deventer en Apollon Limassol uit Cyprus. Dat bevestigt een woordvoerder van Go Ahead aan het ANP, na berichtgeving door De Telegraaf. De arbiter overleed in de periode nadat hij het duel in Terwolde had gefloten. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat heeft een verlenging van zijn periode als bondscoach van Curaçao nog niet uit zijn hoofd gezet. De 78-jarige trainer leek op het WK voetbal zijn laatste wedstrijd te hebben gecoacht, maar houdt nu de mogelijkheid van een langer verblijf open. "Ik zeg niet bij voorbaat nee," zei Advocaat woensdag.
6 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - De Belgische verdediger Thomas Meunier verruilt het Franse Lille voor Sunderland. De 34-jarige international was transfervrij en heeft een contract getekend voor twee jaar, meldt de nummer zeven van afgelopen seizoen in de Premier League.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - De Franse voetbalster Kadidiatou Diani heeft de overstap gemaakt van OL Lyonnes naar London City Lionesses. Dat maakte haar nieuwe Engelse club woensdag bekend. De 31-jarige aanvalster van het Franse nationale elftal heeft voor drie jaar getekend bij de Engelse professionele vrouwenvoetbalclub die uitkomt in de Women's Super League (WSL).
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft Ilano Silva Timas overgenomen van MVV. De 23-jarige aanvaller maakt zo de overstap naar de Eredivisie en heeft een contract voor drie jaar getekend bij de Rotterdammers.
8 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - De rust tijdens de finale van het WK voetbal zondag zal mogelijk langer duren dan de gebruikelijke 15 minuten door de halftime-show. Dat melden verschillende media, waaronder de BBC en The New York Times op basis van bronnen binnen wereldvoetbalbond FIFA. Het is onduidelijk hoelang de show precies zal duren.
8 uur geleden