Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajacied Taylor over lob: bal viel er perfect tussenin

Ajacied Taylor over lob: bal viel er perfect tussenin

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor werd na afloop van de thuiswedstrijd van Ajax tegen Almere City FC (3-0) uitgeroepen tot beste speler. De middenvelder gaf met zijn hoofd de assist bij de derde treffer van Kian Fitz-Jim en maakte tegen het einde van de eerste helft op fraaie wijze de tweede treffer, met een lob over de keeper.

"Bij de lange bal keek ik al naar Nordin Bakker en toen zag ik al dat hij ietsjes uitkwam. De bal viel er perfect tussenin en ik kon ook eigenlijk niet veel meer doen dan dit, denk ik", zei Taylor tegen ESPN. Taylor startte als linksbuiten, zoals hij dit seizoen onder leiding van coach Francesco Farioli soms vaker doet. "De trainer weet dat ik het liefst op 'acht' speel, maar ik sta met alle liefde ook linksbuiten als dat soms moet. We hebben heel veel wedstrijden gespeeld dit seizoen, omdat we ons nog moesten kwalificeren voor Europees voetbal. De trainer houdt daar rekening mee en wij als groep denken ook dat dit het beste is", doelde hij op het vele rouleren van de Italiaan.

Jordan Henderson gaf bij de treffer van Taylor de dieptepass. "Kenneth maakte een geweldige loopactie", zei de aanvoerder. "Het gaat allemaal om de timing. De pass is het eenvoudige deel van het doelpunt. Hij maakt hem geweldig af."

Henderson werd na een uur gewisseld. "Ik ben altijd teleurgesteld als ik eraf moet, maar ik begrijp de trainer heel goed. We spelen veel duels en hij probeert iedereen fit en scherp te houden. We zijn heel blij met de drie punten vandaag. Dat was ook het belangrijkste na drie teleurstellende resultaten."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

2 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

2 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

5 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

6 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

9 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

10 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

11 uur geleden