Ajacied Schuurs: vooral zege op Fortuna telt nu
SITTARD (ANP) - Perr Schuurs zag Ajax vooral voor rust van het uitduel met zijn oude club Fortuna Sittard de ene na de andere kans missen. Uiteindelijk was de verdediger vooral tevreden met de uitslag (1-2). "Ik denk dat de overwinning het belangrijkste is", zei hij.
Schuurs mocht na twee competitieduels weer aan de aftrap verschijnen. Tegen FC Twente en Feyenoord startte Jurriën Timber op zijn positie. "Ik heb heel veel gespeeld en moest nu even toekijken", zei Schuurs bij ESPN. "Nu is het aan mij om me weer te laten zien. Ik ben blij met mijn nieuwe contract. Dat geeft vertrouwen en is ook wel een mooie beloning", doelde hij op een verbintenis die pas in de zomer van 2025 afloopt.
"We hadden het ons zelf wat makkelijker kunnen maken", zei Schuurs over de vele kansen. "We speelden ook niet ons beste voetbal maar deze 3 punten zijn belangrijk. Het was een moeilijke wedstrijd voor ons."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.
9 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
10 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - Marianne van Leeuwen vindt het "onwijs vervelend" dat de KNVB tegenover NAC in de rechtszaal staat. Dat zei de directeur betaald voetbal na het kort geding voor de rechtbank in Utrecht. Daarin eist NAC Breda dat een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles wordt overgespeeld omdat er een speler op het veld stond die niet speelgerechtigd was.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - NAC Breda houdt vast aan de eis om het competitieduel met Go Ahead Eagles over te spelen. Dat heeft de advocaat van de Bredase club voor de rechtbank in Utrecht gezegd in een zaak tegen de KNVB. Volgens NAC gaat het om "het consequent toepassen van de regels" omdat bij de Eagles een speler meedeed die niet speelgerechtigd was. "Bij afwijking ontstaat willekeur", aldus de advocaat. De rechter doet maandag om 12.00 uur uitspraak in het kort geding.
20 uur geleden