Ajacied Schuurs: vooral zege op Fortuna telt nu
SITTARD (ANP) - Perr Schuurs zag Ajax vooral voor rust van het uitduel met zijn oude club Fortuna Sittard de ene na de andere kans missen. Uiteindelijk was de verdediger vooral tevreden met de uitslag (1-2). "Ik denk dat de overwinning het belangrijkste is", zei hij.
Schuurs mocht na twee competitieduels weer aan de aftrap verschijnen. Tegen FC Twente en Feyenoord startte Jurriën Timber op zijn positie. "Ik heb heel veel gespeeld en moest nu even toekijken", zei Schuurs bij ESPN. "Nu is het aan mij om me weer te laten zien. Ik ben blij met mijn nieuwe contract. Dat geeft vertrouwen en is ook wel een mooie beloning", doelde hij op een verbintenis die pas in de zomer van 2025 afloopt.
"We hadden het ons zelf wat makkelijker kunnen maken", zei Schuurs over de vele kansen. "We speelden ook niet ons beste voetbal maar deze 3 punten zijn belangrijk. Het was een moeilijke wedstrijd voor ons."
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
20 uur geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
21 uur geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
22 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
1 dag geleden