Ajacied Schuurs: vooral zege op Fortuna telt nu
SITTARD (ANP) - Perr Schuurs zag Ajax vooral voor rust van het uitduel met zijn oude club Fortuna Sittard de ene na de andere kans missen. Uiteindelijk was de verdediger vooral tevreden met de uitslag (1-2). "Ik denk dat de overwinning het belangrijkste is", zei hij.
Schuurs mocht na twee competitieduels weer aan de aftrap verschijnen. Tegen FC Twente en Feyenoord startte Jurriën Timber op zijn positie. "Ik heb heel veel gespeeld en moest nu even toekijken", zei Schuurs bij ESPN. "Nu is het aan mij om me weer te laten zien. Ik ben blij met mijn nieuwe contract. Dat geeft vertrouwen en is ook wel een mooie beloning", doelde hij op een verbintenis die pas in de zomer van 2025 afloopt.
"We hadden het ons zelf wat makkelijker kunnen maken", zei Schuurs over de vele kansen. "We speelden ook niet ons beste voetbal maar deze 3 punten zijn belangrijk. Het was een moeilijke wedstrijd voor ons."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
10 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
19 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
22 uur geleden