Ajacied Klaassen: titelrace nog niet beslist
ALMELO (ANP) - Davy Klaassen had met een doelpunt en aan assist een groot aandeel in de zege van Ajax op Heracles Almelo (2-0). Hij kwam met zijn ploeg nog steviger aan de leiding van de Eredivisie. "Maar er is nog niets beslist", zei hij. "Er zijn nog veel punten te verdelen."
Ajax heeft inmiddels 6 punten meer dan het als tweede geklasseerde PSV dat ook nog eens een duel meer heeft gespeeld en een veel slechter doelsaldo heeft. "Maar nog niet zo lang geleden stonden we maar 1 punten op ze voor", zei Klaassen. "Het kan dus hard gaan soms. We zijn nu wel de constantste van alle topploegen. Dat moet zo blijven."
Trainer Erik ten Hag wilde zich ook nog niet rijk rekenen. "Natuurlijk is het leuk dat we verder uitlopen", zei hij. "Maar ik ben nu vooral bezig om de ploeg nog beter te maken. En dat kan nog zeker. Zo goed begonnen we niet tegen Heracles en we verzuimden ook heel lang de belangrijke tweede treffer te maken."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
16 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
17 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
19 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
19 uur geleden