Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajacied Kaplan lang uitgeschakeld door nieuwe knieblessure

Ajacied Kaplan lang uitgeschakeld door nieuwe knieblessure

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan de komende maanden geen beroep doen op verdediger Ahmetcan Kaplan. De 19-jarige Turk heeft heeft tijdens de training een blessure opgelopen aan zijn linkerknie. Hij is volgens de Amsterdamse club "succesvol" geopereerd, maar "langdurig uitgeschakeld".

Kaplan kwam afgelopen zomer over van de Turkse club Trabzonspor en tekende voor vijf seizoenen bij de landskampioen, maar hij speelde dit seizoen nog geen enkele officiële minuut voor de hoofdmacht van trainer Alfred Schreuder. Dat kwam mede door een eerdere knieblessure, die hij in september opliep bij een training met de selectie van Jong Turkije.

Meer uit Voetbal

Duits tiental via strafschoppen naar halve finale EK

BASEL (ANP) - De Duitse voetbalsters hebben de halve finales van het EK in Zwitserland bereikt. De ploeg van bondscoach Christian Wück hield in Basel meer dan honderd minuten met tien speelsters stand tegen Frankrijk (1-1) en sloeg toe in de strafschoppenserie.

6 uur geleden
Feyenoord-verdediger Beelen wordt geopereerd aan beenblessure

ROTTERDAM (ANP) - Verdediger Thomas Beelen heeft zaterdag in het oefenduel met het Belgische KAA Gent een zware beenblessure opgelopen. De 24-jarige centrale verdediger wordt zaterdagavond nog geopereerd, meldt Feyenoord.

10 uur geleden
Ajax verslaat KV Mechelen in oefenduel

OLDEBROEK (ANP) - Ajax heeft een oefenduel met KV Mechelen gewonnen. De club was met 3-2 te sterk voor de Belgen.

14 uur geleden
Trainer Van Persie aangeslagen na blessure verdediger Beelen

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie wilde het na de nederlaag tegen KAA Gent (1-2) niet over het oefenduel van Feyenoord hebben. "De wedstrijd kan me gestolen worden", zei hij. "De gedachten van iedereen zijn bij Thomas Beelen."

14 uur geleden
Feyenoord verliest oefenduel met KAA Gent

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een oefenwedstrijd tegen KAA Gent verloren. De bezoekers uit België zegevierden met 2-1 op Varkenoord, het jeugdcomplex van de club uit Rotterdam.

15 uur geleden
Brobbey mist oefenduel van Ajax met KV Mechelen

OLDEBROEK (ANP) - Brian Brobbey mist zaterdag het oefenduel van Ajax met KV Mechelen. De spits voelt zich niet helemaal fit en krijgt rust. De bedoeling is dat hij komende week wel met de ploeg naar Como voor een trainingskamp gaat.

16 uur geleden
Ajax dicht bij komst middenvelder Gloukh

OLDEBROEK (ANP) - Oscar Gloukh moet de tweede grote aankoop van Ajax voor het nieuwe seizoen worden. De aanvallende middenvelder uit Israël staat voor een vertrek bij Red Bull Salzburg.

16 uur geleden