Ajacied Haller leidt Ivoorkust met twee treffers langs Kameroen
EBIMPÉ (ANP) - Ajacied Sébastien Haller vervulde bij Ivoorkust een hoofdrol in de gewonnen WK-kwalificatiewedstrijd tegen concurrent Kameroen (2-1). Hij kwam voor eigen publiek in Ebimpé in het eerste half uur twee keer tot scoren. De aanvaller benutte eerst een strafschop en trof daarna opnieuw doel met een bekeken schot in de verre hoek. Moumi Ngamaleu verzilverde na een uur nog wel een strafschop namens Kameroen, maar de gelijkmaker bleef uit.
Haller werd in de 69e minuut gewisseld. PSV-middenvelder Ibrahim Sangaré speelde de gehele wedstrijd. Ivoorkust bleef afgelopen vrijdag in de eerste groepswedstrijd in en tegen Mozambique steken op 0-0. Ook in dat duel waren Haller en Sangaré basisspelers.
In poule D van de WK-kwalificatie in Afrika leidt Ivoorkust met 4 punten, gevolgd door Kameroen met 3 punten. Alleen de groepswinnaar plaatst zich voor de volgende ronde.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
6 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
7 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
8 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
8 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
18 uur geleden