Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajacied Daramy staat voor vertrek naar Stade Reims

Ajacied Daramy staat voor vertrek naar Stade Reims

AMSTERDAM (ANP) - Mohamed Daramy vervolgt zijn loopbaan waarschijnlijk bij Stade Reims. De aanvaller van Ajax leek vorige week nog op weg naar Burnley, maar de Franse club is bereid zo'n 15 miljoen euro voor hem te betalen.

De 21-jarige Daramy ontbrak op de laatste training van Ajax voor het eerste competitieduel van zaterdag met Heracles Almelo. Hij heeft de ruimte gekregen om met de Franse club te onderhandelen over zijn contract.

De transfersom van Daramy is een fikse meevaller voor directeur voetbalzaken Sven Mislintat. Ajax betaalde twee jaar geleden 12 miljoen euro voor de Deen, maar de linksbuiten werd nooit een basisspeler van de club uit Amsterdam. Daramy keerde afgelopen seizoen op huurbasis terug bij zijn oude club FC Kopenhagen, waarmee hij landskampioen werd.

Geen hoofdrol

Daramy speelde geen hoofdrol in de plannen van trainer Maurice Steijn voor het nieuwe seizoen. Ajax versterkte zich vorig jaar al met Steven Bergwijn, die het liefst als linksbuiten speelt. Na het vertrek van Dusan Tadic kwam Carlos Forbs Borges over van Manchester City.

Ajax is ook nog op zoek naar versterkingen. De verdedigers Josip Sutalo (Dinamo Zagreb) en Hiroki Ito (VfB Stuttgart) staan nog steeds hoog op het verlanglijstje van de club uit Amsterdam. Ajax zoekt ook nog een centrumspits die kan concurreren met Brian Brobbey. Voor die positie is Chuba Akpom in beeld gekomen. Hij maakte afgelopen seizoen 28 doelpunten voor Middlesbrough in het Championship, het tweede niveau van Engeland.

Meer uit Voetbal

PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

18 minuten geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

1 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

4 uur geleden
Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

16 uur geleden
Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

19 uur geleden
Cambuur-trainer De Jong komend seizoen in Eredivisie assistent

LEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.

19 uur geleden
Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

21 uur geleden