Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajacied Blind zit weer goed in zijn vel na mentale overwinning

Ajacied Blind zit weer goed in zijn vel na mentale overwinning

BERGAMO (ANP) - Alsof hij nooit door hartproblemen is geplaagd, blinkt Daley Blind de laatste weken uit bij Ajax. "Ik voel me goed en steeds sterker worden", blikte hij maandag voor de training in het stadion van Atalanta vooruit op de tweede groepswedstrijd in de Champions League in Bergamo. "Ik wil die stijgende lijn blijven volgen."

Blind zakte vorig jaar december als gevolg van een ontstoken hartspier in elkaar tijdens een thuisduel met Valencia. De Amsterdammer kreeg onderhuids een defibrillator aangebracht, zodat hij zich altijd veilig kon voelen. Toch was het eind augustus schrikken toen het apparaatje tijdens een oefenduel met Hertha BSC afging. Gelukkig mocht de 30-jarige Blind al snel weer voetballen van zijn arts.

"Het is niet niets wat er is gebeurd", besefte Blind. "Ook mentaal niet. Ik moest wel iets overwinnen. Maar ik ben goed door de mensen op de club geholpen, ook door het thuisfront. Ik voel me nu vrij en steeds sterker worden. Ik zit gelukkig weer goed in mijn vel."

Blind wil het avontuur in de Champions League niet als verloren beschouwen als Ajax onderuit gaat tegen Atalanta. Maar hij beseft ook dat een achterstand van zes punten op Atalanta en mogelijk ook Liverpool niet zo maar is ingelopen. "We hebben Atalanta goed bekeken en weten wat we moeten doen. Nee, ik zal niet tevreden zijn met een punt. We komen hier om te winnen."

De mogelijkheid bestaat dat Blind net als vorige week tijdens het verloren duel met Liverpool (0-1) als middenvelder start. "Ik kan switchen tussen de posities achterin en op het middenveld", zei hij. "Ik ben een speler die denk ik goed begrijpt wat de trainer wil. Ik kan dat op verschillende posities vertalen."

Meer uit Voetbal

Milambo wint van Kluivert in League Cup

BOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert is er met Bournemouth niet in geslaagd de derde ronde van de League Cup te bereiken. De aanvallende middenvelder, hersteld van een kuitblessure, verloor het thuisduel met Brentford (0-2).

2 uur geleden
Borussia Dortmund verlengt contract trainer Kovac

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.

13 uur geleden
16-jarige invaller Ngumoha redt Liverpool diep in blessuretijd

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.

1 dag geleden
Inter begint competitie met ruime overwinning op Torino

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italiƫ. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.

1 dag geleden
GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

1 dag geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

1 dag geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

1 dag geleden