Ajacied Blind: punt was verdiend geweest
AMSTERDAM (ANP) - Daley Blind vond dat Ajax een punt had verdiend in het duel met Liverpool (0-1) in de Champions League. "Ik denk dat we best gelijk hadden kunnen spelen", zei hij bij Ziggo. "Tegen deze topclub hebben we best een aantal goede kansen uitgespeeld. We hadden er echter tenminste een moeten benutten."
Tevreden was hij uiteraard niet. "Het gaat om het resultaat en dat was niet goed", vervolgde de international. "In de meeste wedstrijden gaat het nu eenmaal om de details, die moeten goed zijn. En dat was bij ons vanavond niet het geval. Dat mogen we onszelf verwijten, hoewel we een goede wedstrijd hebben gespeeld."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read was zondag kritisch op de manier waarop Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag (2-2) begon. "We waren gewoon niet scherp. Ik kan niet precies zeggen waar dat aan lag", sprak de rechtervleugelverdediger in De Kuip.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ook de tweede wedstrijd in de Premier League gewonnen. De ploeg versloeg voor eigen publiek Brighton & Hove Albion (4-3).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-aanvoerder Luciano Valente vond dat Feyenoord het puntenverlies tegen ADO Den Haag (2-2) aan zichzelf te wijten had. "Twee schoten van ADO op doel en die hingen gelijk, dan wordt het een moeilijke pot. We riepen het over onszelf af", sprak de middenvelder voor de camera van ESPN.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft het eerste punt van het seizoen binnen. Het elftal van John Stegeman speelde in Tilburg met 2-2 gelijk tegen sc Heerenveen. Sc Heerenveen heeft 5 punten uit vier wedstrijden. Willem II heeft een duel minder gespeeld.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook de tweede thuiswedstrijd van dit seizoen in de Eredivisie niet gewonnen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst kwam in De Kuip niet verder dan een gelijkspel tegen ADO Den Haag: 2-2. Twee weken geleden eindigde de ontmoeting met Go Ahead Eagles ook in 2-2.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft het na afloop van FC Utrecht - PSV (1-6) opgenomen voor zijn collega Anthony Correia. Bosz vond het niet gepast dat de trainer van FC Utrecht werd gevraagd of hij druk voelde na de nederlaag. "We zijn pas vier wedstrijden onderweg. Deze trainer is met het volle verstand aangetrokken. Ik heb het zelf vaak meegemaakt. Ik had na een nederlaag altijd een hekel aan dit soort vragen", aldus Bosz tegen ESPN.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - PSV is na vier wedstrijden in de Eredivisie nog ongeslagen. Het elftal van trainer Peter Bosz won zondag met 6-1 het uitduel met FC Utrecht. PSV heeft 10 punten uit vier wedstrijden.
4 uur geleden