Ajacied Antony weer in Braziliaanse selectie
RIO DE JANEIRO (ANP) - Aanvaller Antony van Ajax mag zich eind deze maand weer melden bij de Braziliaanse selectie. Bondscoach Tite heeft hem opgeroepen voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Ecuador (27 januari) en Paraguay (1 februari). Antony (21) debuteerde in oktober vorig jaar in de nationale ploeg en kwam tot dusver vijf keer in actie voor Brazilië.
Tite liet verdediger Renan Lodi buiten zijn selectie. De speler van Atlético Madrid is volgens de bondscoach nog niet volledig gevaccineerd. Ook aanvaller Neymar (Paris Saint-Germain) ontbreekt, vanwege een enkelblessure. Routinier Dani Alves (38) is wel weer van de partij. Hij maakte vorige week zijn officiële rentree bij FC Barcelona na zijn vertrek in september vorig jaar bij São Paulo.
Brazilië heeft zich al geplaatst voor het WK eind dit jaar in Qatar. De vijfvoudige wereldkampioen is na dertien groepsduels nog ongeslagen en leidt in de poule met 35 punten.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
35 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
6 uur geleden