Ajacied Antony scoort voor Brazilië
BELO HORIZONTE (ANP) - Antony heeft een bijdrage geleverd aan de ruime zege van Brazilië op Paraguay in de WK-kwalificatie (4-0). De aanvaller van Ajax mocht na een uur invallen en tekende voor het derde doelpunt.
Raphinha opende de score voor Brazilië. Philippe Coutinho tekende voor de 2-0 en Rodrygo bepaalde de eindstand. Brazilië blijft koploper van het kwalificatietoernooi voor landenploegen uit Zuid-Amerika en is al zeker van deelname aan het WK in Qatar.
Tijdens de wedstrijd in Belo Horizonte braken er rellen uit tussen aanhangers van Cruzeiro en Atlético Mineiro. De politie verrichtte meerdere arrestaties.
Argentinië was ook zonder Lionel Messi te sterk voor Colombia (1-0). Lautaro Martínez maakte het enige doelpunt. Verdediger Lisandro Martínez van Ajax speelde de hele wedstrijd voor de Argentijnen die al zeker zijn van kwalificatie voor het WK.
Ecuador speelde gelijk tegen Peru (1-1) en kan de tickets voor het WK in Qatar bijna bestellen. De ploeg staat nu derde en kan de vijfde plaats niet meer ontgaan. De nummer 5 van het kwalificatietoernooi voor landenploegen uit Zuid-Amerika speelt duels in de play-offs voor deelname aan het WK.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
40 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
57 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - De boekpresentatie van de Braziliaan Romário bij PSV gaat komend weekend niet door. De Braziliaanse oud-voetballer van de club kan niet komen door medische redenen, bevestigt PSV.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Cristiano Ronaldo hoeft tijdens het WK van komende zomer geen schorsing meer uit te zitten na zijn rode kaart tegen Ierland eerder deze maand. De FIFA heeft de 40-jarige Portugees voor drie duels geschorst, waarvan twee voorwaardelijk. De andere wedstrijd schorsing zat Ronaldo eerder deze maand in het kwalificatieduel met Armenië al uit.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-coach Arne Slot liet zich dinsdag vol lof uit over PSV en zijn collega Peter Bosz. "Teams onder Peter zijn altijd leuk om naar te kijken", zei Slot tijdens de persconferentie, een dag voordat beide teams elkaar treffen op de vijfde speeldag van de Champions League.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces 31 aanklachten ontkend, waaronder zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.
5 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakt woensdag naar alle waarschijnlijkheid weer deel uit van de wedstrijdselectie van Paris Saint-Germain. De 28-jarige aanvaller, winnaar van de Gouden Bal, kwam dit seizoen door verschillende blessures pas vijf keer in actie. Drie weken geleden deed Dembélé voor het laatst mee.
6 uur geleden