Ajacied Antony scoort voor Brazilië
BELO HORIZONTE (ANP) - Antony heeft een bijdrage geleverd aan de ruime zege van Brazilië op Paraguay in de WK-kwalificatie (4-0). De aanvaller van Ajax mocht na een uur invallen en tekende voor het derde doelpunt.
Raphinha opende de score voor Brazilië. Philippe Coutinho tekende voor de 2-0 en Rodrygo bepaalde de eindstand. Brazilië blijft koploper van het kwalificatietoernooi voor landenploegen uit Zuid-Amerika en is al zeker van deelname aan het WK in Qatar.
Tijdens de wedstrijd in Belo Horizonte braken er rellen uit tussen aanhangers van Cruzeiro en Atlético Mineiro. De politie verrichtte meerdere arrestaties.
Argentinië was ook zonder Lionel Messi te sterk voor Colombia (1-0). Lautaro Martínez maakte het enige doelpunt. Verdediger Lisandro Martínez van Ajax speelde de hele wedstrijd voor de Argentijnen die al zeker zijn van kwalificatie voor het WK.
Ecuador speelde gelijk tegen Peru (1-1) en kan de tickets voor het WK in Qatar bijna bestellen. De ploeg staat nu derde en kan de vijfde plaats niet meer ontgaan. De nummer 5 van het kwalificatietoernooi voor landenploegen uit Zuid-Amerika speelt duels in de play-offs voor deelname aan het WK.
Meer uit Voetbal
GUADALAJARA (ANP) - Zuid-Korea heeft het groepsduel in de Mexicaanse stad Guadalajara met 2-1 gewonnen van Tsjechië. De Feyenoorder In-beom Hwang maakte een doelpunt voor Zuid-Korea en gaf een assist. De eerste wedstrijd in groep A vond donderdag plaats in het Mexico City Stadium. Gastland Mexico versloeg Zuid-Afrika in de openingswedstrijd van het WK met 2-0 en gaat aan de leiding.
49 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mateo Chávez (22) beleeft de droom van zijn leven als international van Mexico. "Het is fantastisch om een WK in eigen land mee te maken. Het enige wat eraan ontbrak, was dat ik geen speeltijd kreeg. Dan was het helemaal mooi geweest", zei de linksback van AZ na afloop van de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika, die het Midden-Amerikaanse land met 2-0 won.
5 uur geledenHOUSTON (ANP/AFP) - De spelers van het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo zijn zonder problemen toegelaten tot de Verenigde Staten, ondanks zorgen om de uitbraak van het ebolavirus in Congo. Dat zei Aaron Wan-Bissaka, speler van het Congolese elftal en West Ham United, donderdag tegen het Franse persbureau AFP.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft donderdag een grote stap op weg naar de zestiende finales van het 23e WK voetbal gezet. Het gastland won de openingswedstrijd in het uitverkochte Mexico City Stadium met 2-0 van Zuid-Afrika. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Mexico gaat door de zege met 3 punten aan de leiding van groep A, waarvan verder Tsjechië en Zuid-Korea deel uitmaken.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft de openingswedstrijd van het WK voetbal in het sfeervolle Mexico City Stadium met 2-0 gewonnen van Zuid-Afrika. De Mexicanen Julián Quiñones en Raúl Jiménez maakten voor 80.824 toeschouwers de doelpunten. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Twee spelers van Zuid-Afrika en één van Mexico werden in de tweede helft naar de kant gestuurd.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het 23e WK voetbal is op donderdag in Mexico begonnen. De aftrap bij de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika is iets na 21.00 uur (Nederlandse tijd) verricht in het Mexico City Stadium. De Braziliaan Wilton Pereira Sampaio fluit het duel.
9 uur geledenMADRID (ANP) - José Mourinho keert komend seizoen terug als coach van Real Madrid. De club uit Madrid haalt de 63-jarige Portugees terug, die eerder van 2010 tot en met 2013 de leiding had. Dat heeft Real donderdag officieel bekendgemaakt. Mourinho komt over van het Portugese Benfica waar hij nog een contract tot 2027 had.
10 uur geleden