Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajacied Álvarez brengt Mexico met goal dicht bij WK

Ajacied Álvarez brengt Mexico met goal dicht bij WK

ORLANDO (ANP) - Edson Álvarez heeft Mexico met een belangrijk doelpunt dicht bij plaatsing voor het WK voetbal in Qatar gebracht. De middenvelder van Ajax nam in de met 1-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Honduras het enige doelpunt voor zijn rekening.

In de 70e minuut kopte Álvarez raak uit een corner vanaf de rechterzijde. Álvarez speelde de hele wedstrijd in San Pedro Sula.

Mexico kwam door de nipte zege op 25 punten en staat met nog één WK-kwalificatiewedstrijd te gaan derde. De Mexicanen hebben 3 punten meer dan nummer 4 Costa Rica, dat bovendien een minder doelsaldo heeft. De beste drie landen in de poule van acht pakken een WK-ticket.

Costa Rica neemt het later deze week op tegen nummer 2 de Verenigde Staten, dat zich zo goed als zeker heeft geplaatst voor het WK. Christian Pulisic leidde de Amerikanen met een hattrick met 5-1 langs Panama.

Pulisic was twee keer trefzeker uit een penalty. Ook Paul Arriola en Jesús Ferreira troffen doel voor de Amerikanen.

In de nacht van woensdag op donderdag treden de Amerikaanse voetballers aan tegen Costa Rica en alleen als ze met zes doelpunten of meer verschil verliezen, lopen ze het WK nog mis. Canada kan plaatsing niet meer ontgaan.

Meer uit Voetbal

Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

2 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

3 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

6 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

6 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

8 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

8 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

9 uur geleden