Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajacied Álvarez brengt Mexico met goal dicht bij WK

Ajacied Álvarez brengt Mexico met goal dicht bij WK

ORLANDO (ANP) - Edson Álvarez heeft Mexico met een belangrijk doelpunt dicht bij plaatsing voor het WK voetbal in Qatar gebracht. De middenvelder van Ajax nam in de met 1-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Honduras het enige doelpunt voor zijn rekening.

In de 70e minuut kopte Álvarez raak uit een corner vanaf de rechterzijde. Álvarez speelde de hele wedstrijd in San Pedro Sula.

Mexico kwam door de nipte zege op 25 punten en staat met nog één WK-kwalificatiewedstrijd te gaan derde. De Mexicanen hebben 3 punten meer dan nummer 4 Costa Rica, dat bovendien een minder doelsaldo heeft. De beste drie landen in de poule van acht pakken een WK-ticket.

Costa Rica neemt het later deze week op tegen nummer 2 de Verenigde Staten, dat zich zo goed als zeker heeft geplaatst voor het WK. Christian Pulisic leidde de Amerikanen met een hattrick met 5-1 langs Panama.

Pulisic was twee keer trefzeker uit een penalty. Ook Paul Arriola en Jesús Ferreira troffen doel voor de Amerikanen.

In de nacht van woensdag op donderdag treden de Amerikaanse voetballers aan tegen Costa Rica en alleen als ze met zes doelpunten of meer verschil verliezen, lopen ze het WK nog mis. Canada kan plaatsing niet meer ontgaan.

Meer uit Voetbal

Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

38 minuten geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

2 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

3 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

4 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

5 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

6 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

20 uur geleden