Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajacied Álvarez brengt Mexico met goal dicht bij WK

Ajacied Álvarez brengt Mexico met goal dicht bij WK

ORLANDO (ANP) - Edson Álvarez heeft Mexico met een belangrijk doelpunt dicht bij plaatsing voor het WK voetbal in Qatar gebracht. De middenvelder van Ajax nam in de met 1-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Honduras het enige doelpunt voor zijn rekening.

In de 70e minuut kopte Álvarez raak uit een corner vanaf de rechterzijde. Álvarez speelde de hele wedstrijd in San Pedro Sula.

Mexico kwam door de nipte zege op 25 punten en staat met nog één WK-kwalificatiewedstrijd te gaan derde. De Mexicanen hebben 3 punten meer dan nummer 4 Costa Rica, dat bovendien een minder doelsaldo heeft. De beste drie landen in de poule van acht pakken een WK-ticket.

Costa Rica neemt het later deze week op tegen nummer 2 de Verenigde Staten, dat zich zo goed als zeker heeft geplaatst voor het WK. Christian Pulisic leidde de Amerikanen met een hattrick met 5-1 langs Panama.

Pulisic was twee keer trefzeker uit een penalty. Ook Paul Arriola en Jesús Ferreira troffen doel voor de Amerikanen.

In de nacht van woensdag op donderdag treden de Amerikaanse voetballers aan tegen Costa Rica en alleen als ze met zes doelpunten of meer verschil verliezen, lopen ze het WK nog mis. Canada kan plaatsing niet meer ontgaan.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

10 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

11 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

11 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

11 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

12 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

13 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

13 uur geleden