
Airbnb: reserveringen kosteloos annuleren
AMSTERDAM (ANP) - Wie in de komende weken op vakantie zou gaan en een onderkomen had gehuurd via Airbnb, kan die verblijfplek kosteloos annuleren. Alle gemaakte kosten, ook de servicekosten, worden terugbetaald, laat het verhuurplatform weten. Het gaat om alle reserveringen die op of voor 14 maart zijn gemaakt tot en met de incheckdatum van 14 april.
Airbnb voert ook een optie voor 'flexibel reserveren' in. Verhuurders die flexibel zijn met de mogelijkheid tot annuleren worden daarvoor beloond, belooft het platform. Ze worden bijvoorbeeld beter vindbaar.
In Italië heeft Airbnb een project opgezet voor artsen en verplegers die tegen het coronavirus strijden. Zij kunnen gratis een onderkomen krijgen. Airbnb neemt twee maanden lang alle kosten voor zijn rekening.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Ook het door NSC aangepaste pensioenvoorstel is rampzalig voor werkenden en gepensioneerden, zegt Ger Jaarsma, voorzitter van de Pensioenfederatie. "Het leidt tot een slechter pensioen en zorgt bovendien voor forse vertraging, juridische problemen en flink hogere kosten."
29 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Fietsers moeten rustiger rijden in Amsterdamse parken. Om dat voor elkaar te krijgen, gaat de gemeente schermen plaatsen op drukke fietsroutes in het Rembrandtpark, Westerpark en het Vondelpark. Op de drukste momenten zijn op die schermen beelden te zien van parkgebruikers die fietsers bedanken dat ze rustig rijden. Na vier weken kijkt de gemeente of de proef heeft gewerkt
56 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) ziet grote problemen bij pleegzorgorganisatie Enver. De vele tekortkomingen leveren risico's op voor de veiligheid van pleegkinderen. "De kwaliteit van de pleegzorg die Enver biedt, voldoet voor het grootste deel niet aan de eisen. Op verschillende vlakken is verbetering noodzakelijk", constateert de inspectie. Die eist binnen negen maanden oplossingen. In die periode staat de organisatie onder verscherpt toezicht.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Buitenlandminister Caspar Veldkamp heeft zijn partijgenoten bij NSC wel vooraf op de hoogte gesteld over het voornemen om kritischer te kijken naar Israël. Dat zegt fractievoorzitter Nicolien van Vroonhoven woensdagochtend bij het televisieprogramma Goedemorgen Nederland. PVV-ministers beklaagden zich eerder, omdat ze naar eigen zeggen niet betrokken waren bij het besluit van Veldkamp om in Europa te pleiten voor een onderzoek naar het handelen van Israël in Gaza.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koningin Máxima en premier Dick Schoof zijn aanstaande zondag in Vaticaanstad aanwezig bij de inauguratie van paus Leo XIV. Dat maakte de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) woensdag bekend.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie doet onderzoek naar de doodsoorzaak van een man die dinsdag werd aangetroffen in het Oosterpark in Amsterdam. Een misdrijf wordt niet uitgesloten.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het bankenbeleid om witwassen van crimineel geld te voorkomen gaat op de schop. Minister Eelco Heinen van Financiën schrijft in een brief over de nieuwe aanpak dat burgers en ondernemers minder hinder moeten ondervinden, bijvoorbeeld bij het aanvragen van een bankrekening.
3 uur geleden