Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Air France neemt temperatuur op van passagiers

Air France neemt temperatuur op van passagiers

PARIJS (ANP) - Vanaf 11 mei gaat de luchtvaartmaatschappij Air France in vliegtuigen de temperatuur opnemen van de passagiers. Air France heeft bekendgemaakt dat er aan boord speciale infrarode thermometers komen die de lichaamstemperatuur meten. Wie meer dan 38 graden heeft mag in beginsel niet meevliegen. Het is volgens de onderneming een extra maatregel om te helpen de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan.

Er zijn al maatregelen getroffen zoals het uit elkaar zetten van passagiers in de toestellen en mondmaskers voor de bemanning. Ook worden de vliegtuigen extra gereinigd en ontsmet en is er tijdens de vlucht meer luchtverversing dan eerder gebruikelijk was. De website van Air France-partner KLM laat reizigers weten dat ze van 11 mei tot zeker eind augustus bij het instappen mondmaskers of gezichtsbedekking moeten dragen en dat het raadzaam is die tijdens de vlucht te blijven dragen.

Meer uit Financieel

Wall Street sluit hoger na notulen Federal Reserve

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag hoger gesloten. Beleggers hadden onder meer aandacht voor de notulen van de rentevergadering van de Amerikaanse centrale bank van januari. Toen liet de Federal Reserve de rente in de Verenigde Staten onveranderd, na drie verlagingen op rij.

2 uur geleden
Zo'n 100 vluchten op Schiphol preventief geschrapt om winterweer

SCHIPHOL (ANP) - Luchtvaartmaatschappijen hebben preventief ongeveer honderd vluchten op Schiphol geannuleerd vanwege het winterse weer. Dit bevestigt een woordvoerder van de luchthaven na berichtgeving door De Telegraaf. Het zijn volgens hem vooral Europese bestemmingen.

2 uur geleden
Zuckerberg: spijt van trage opsporing minderjarigen op Instagram

LOS ANGELES (ANP/AFP) - Meta-topman Mark Zuckerberg heeft spijt van de trage vooruitgang die zijn bedrijf boekte bij het identificeren van minderjarige gebruikers op Instagram. Dit heeft hij woensdag gezegd tijdens de behandeling van een belangrijke zaak over socialemediaverslaving in het Amerikaanse Los Angeles.

3 uur geleden
ECB-bestuurslid Schnabel wil niet vervroegd aftreden

FRANKFURT (ANP/BLOOMBERG) - Bestuurslid Isabel Schnabel van de Europese Centrale Bank (ECB) is van plan haar termijn uit te zitten. Dit heeft de Duitse econoom woensdag gezegd. Eerder woensdag meldden bronnen tegen de Britse zakenkrant Financial Times dat ECB-president Christine Lagarde haar termijn waarschijnlijk niet gaat afmaken.

4 uur geleden
Recordjaar beursuitbater Euronext door sterke handelsinkomsten

AMSTERDAM (ANP) - Beursuitbater Euronext, eigenaar van de aandelen- en optiemarkten in onder meer Amsterdam, Parijs en Lissabon, heeft in 2025 een recordjaar gedraaid. Topman Stéphane Boujnah zegt daarbij met "vertrouwen en vastberadenheid" begonnen te zijn aan 2026. Het beursbedrijf profiteert van hogere handelsinkomsten, meer beursgangen en overnames.

4 uur geleden
X moet onderzoekers gegevens rond Hongaarse verkiezingen geven

BERLIJN (ANP/RTR) - Het socialemediaplatform X moet onderzoekers toegang geven tot gegevens rond de verkiezingen in Hongarije op 12 april. Dit heeft het hof van beroep in Berlijn bepaald. De beslissing wordt gezien als een mijlpaal in de uitvoering van de Digital Services Act (DSA) van de EU.

5 uur geleden
Miljardair Wexner zegt eiland Epstein eenmaal te hebben bezocht

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - Miljardair Les Wexner heeft tegenover een onderzoekscommissie van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden gezegd dat hij een keer op het privé-eiland van Jeffrey Epstein is geweest. De in 2019 overleden zedendelinquent was jarenlang de financieel adviseur van Wexner, die rijk werd met winkel- en marketingconglomeraat L Brands.

5 uur geleden