Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Air France hervat vluchten naar Israël, KLM nog niet

Air France hervat vluchten naar Israël, KLM nog niet

PARIJS (ANP) - Air France gaat weer vliegen naar Israël, nadat vluchten naar het land eerder werden gestopt om de oorlog met Hamas. Een woordvoerder van de Franse maatschappij liet persbureau Reuters weten dat vanaf 24 januari weer wordt gevlogen. Er gaan dan wekelijks drie vluchten vanuit Parijs naar Tel Aviv met Airbus A350-toestellen. Zusterbedrijf KLM zegt vooralsnog niet te gaan vliegen op Tel Aviv vanaf Schiphol.

Het Duitse luchtvaartconcern Lufthansa, met dochterondernemingen Swiss en Austrian, is maandag weer gaan vliegen naar Israël. Er wordt nu weer gevlogen vanaf München, Zürich en Wenen naar de luchthaven Ben-Gurion van Tel Aviv. De Roemeense nationale maatschappij Tarom vliegt sinds 1 januari weer naar Israël.

Vanaf Schiphol wordt nu alleen gevlogen naar Tel Aviv door de Israëlische maatschappij El Al, want ook easyJet en Transavia hebben hun vluchten opgeschort. Een woordvoerder van Transavia laat weten dat er voorlopig geen plannen zijn om vluchten naar Israël te hervatten en dat de situatie nauwlettend wordt gevolgd. Ook easyJet zegt dat het nog niet bekend is wanneer vluchten naar Tel Aviv worden hervat.

Meer uit Financieel

Vliegtuigen kunnen weer landen op Eindhoven Airport

EINDHOVEN (ANP) - Het is weer mogelijk voor vliegtuigen om te landen op Eindhoven Airport. Dat meldt de luchthaven op X. Vrijdagochtend had de luchthaven nog dusdanig veel last van mist dat er tijdelijk geen toestellen konden landen. Inmiddels is het weer verbeterd.

1 uur geleden
Netflix koopt studio's van Warner Bros. in miljardendeal

LOS ANGELES (ANP) - Netflix koopt de tv- en filmstudio's en het streamingplatform van Warner Bros. Discovery. Daarmee krijgt 's werelds populairste streamingdienst voor films en series ook veel klassieke en populaire films in handen, zoals de reeks Harry Potter-films en Citizen Kane. Ook lijft Netflix zijn streamingrivaal HBO Max in. Bij de deal in contanten en aandelen wordt heel Warner Bros. Discovery gewaardeerd op 82,7 miljard dollar, hebben de bedrijven bekendgemaakt.

1 uur geleden
Brussel ziet af van boete TikTok om advertentiedatabase

BRUSSEL (ANP) - Brussel ziet af van een mogelijke boete voor socialmediabedrijf TikTok omdat het Chinese bedrijf toezeggingen heeft gedaan voor het transparanter maken van zijn database van advertenties. Dat meldt de Europese Commissie vrijdag.

2 uur geleden
Zuinige klanten van warmtenet betalen mogelijk meer

DEN HAAG (ANP) - Huishoudens die zijn aangesloten op het warmtenet met een laag verbruik gaan mogelijk volgend jaar meer betalen voor de levering van warmte. Dat volgt uit de maximale warmtetarieven die de Autoriteit Consument & Markt (ACM) vrijdag bekendmaakte voor energieleveranciers.

2 uur geleden
X krijgt boete 120 miljoen van EU, onder meer om blauwe vinkjes

BRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese Commissie heeft socialemediaplatform X een boete opgelegd van 120 miljoen euro voor het overtreden van Europese digitale regels, onder meer vanwege misleiding over blauwe vinkjes.

2 uur geleden
Wereldwijde voedselprijzen dalen voor derde maand op rij

ROME (ANP/RTR) - De wereldwijde voedselprijzen zijn in november voor de derde maand op rij gedaald. Alle belangrijke basisvoedingsmiddelen, met uitzondering van granen, lieten vorige maand een daling zien, meldt de Voedsel- en Landbouworganisatie van de Verenigde Naties (FAO). De daling kwam voornamelijk door ruime voorraden.

2 uur geleden
Sterkere groei economie eurozone in derde kwartaal

LUXEMBURG (ANP) - De economie van de eurozone is in het derde kwartaal van dit jaar iets sterker gegroeid dan eerder gemeld. Volgens een nieuwe raming van het Europese statistiekbureau Eurostat bedroeg de groei 0,3 procent in vergelijking met een kwartaal eerder. Bij een eerdere schatting werd nog een groei van 0,2 procent op kwartaalbasis gemeld.

3 uur geleden