Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Air France hervat vluchten naar Israël, KLM nog niet

Air France hervat vluchten naar Israël, KLM nog niet

PARIJS (ANP) - Air France gaat weer vliegen naar Israël, nadat vluchten naar het land eerder werden gestopt om de oorlog met Hamas. Een woordvoerder van de Franse maatschappij liet persbureau Reuters weten dat vanaf 24 januari weer wordt gevlogen. Er gaan dan wekelijks drie vluchten vanuit Parijs naar Tel Aviv met Airbus A350-toestellen. Zusterbedrijf KLM zegt vooralsnog niet te gaan vliegen op Tel Aviv vanaf Schiphol.

Het Duitse luchtvaartconcern Lufthansa, met dochterondernemingen Swiss en Austrian, is maandag weer gaan vliegen naar Israël. Er wordt nu weer gevlogen vanaf München, Zürich en Wenen naar de luchthaven Ben-Gurion van Tel Aviv. De Roemeense nationale maatschappij Tarom vliegt sinds 1 januari weer naar Israël.

Vanaf Schiphol wordt nu alleen gevlogen naar Tel Aviv door de Israëlische maatschappij El Al, want ook easyJet en Transavia hebben hun vluchten opgeschort. Een woordvoerder van Transavia laat weten dat er voorlopig geen plannen zijn om vluchten naar Israël te hervatten en dat de situatie nauwlettend wordt gevolgd. Ook easyJet zegt dat het nog niet bekend is wanneer vluchten naar Tel Aviv worden hervat.

Meer uit Financieel

Musk eist megaschadevergoeding van OpenAI en Microsoft

OAKLAND (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Elon Musk eist een megaschadevergoeding van tot wel 134 miljard dollar van ChatGPT-moederbedrijf OpenAI en Microsoft. Volgens Musk heeft OpenAI hem namelijk bedrogen doordat de AI-startup een bedrijf is geworden met winstoogmerkplannen en daarbij financiële hulp heeft gekregen van Microsoft.

1 uur geleden
FT: Carglass-moederbedrijf Belron werkt aan plannen beursgang

LONDEN (ANP) - Belron, het moederbedrijf van Carglass, werkt aan plannen voor een beursgang. Dat meldt Financial Times. Volgens bronnen tegen de Britse zakenkrant wordt daarbij gekeken naar een notering in New York of Amsterdam. Belron is 's werelds grootste bedrijf voor reparatie en vervanging van autoruiten.

3 uur geleden
Recordstroomverbruik China door elektrisch rijden en datacenters

BEIJING (ANP/BLOOMBERG) - China heeft vorig jaar een recordhoeveelheid stroom verbruikt, vooral gestuwd door elektrische auto's en datacenters voor kunstmatige intelligentie (AI). Dat meldt staatszender China Central Television (CCTV) die zich baseert op cijfers van de nationale energieautoriteit. Het stroomverbruik van China lag volgens CCTV daarbij ruim twee keer zo hoog als dat van de Verenigde Staten.

4 uur geleden
KLM vliegt rond Winterspelen met grotere vliegtuigen naar Milaan

SCHIPHOL (ANP) - KLM zet rond de Winterspelen in Milaan en Cortina grotere vliegtuigen in omdat meer mensen naar Milaan willen vliegen dan gebruikelijk voor februari. Door de extra ruime toestellen zijn er zo'n 2600 stoelen meer beschikbaar en kan KLM meer vliegtickets verkopen.

5 uur geleden
Storing bij X is voorbij

BASTROP (ANP) - De storing bij X is voorbij. Vrijdagmiddag rond 16.00 uur kwamen op de website allestoringen.nl duizenden meldingen binnen van gebruikers die problemen ondervonden en op de Engelstalige website Downdetector tienduizenden.

12 uur geleden
Wall Street sluit lager na opmerking Trump over Fed-kandidaat

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag licht lager gesloten. Beleggers reageerden op een opmerking van de Amerikaanse president Donald Trump over een mogelijke opvolger van Jerome Powell, de voorzitter van de Federal Reserve.

14 uur geleden
OpenAI begint test met advertenties in ChatGPT

SAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - OpenAI, het bedrijf achter ChatGPT, wil binnenkort advertenties aan gebruikers van de populaire chatbot laten zien. Het bedrijf meldt de komende weken te beginnen met het testen van het aanbieden van reclames onder gebruikers in de Verenigde Staten.

15 uur geleden