Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Air France hervat vluchten naar Israël, KLM nog niet

Air France hervat vluchten naar Israël, KLM nog niet

PARIJS (ANP) - Air France gaat weer vliegen naar Israël, nadat vluchten naar het land eerder werden gestopt om de oorlog met Hamas. Een woordvoerder van de Franse maatschappij liet persbureau Reuters weten dat vanaf 24 januari weer wordt gevlogen. Er gaan dan wekelijks drie vluchten vanuit Parijs naar Tel Aviv met Airbus A350-toestellen. Zusterbedrijf KLM zegt vooralsnog niet te gaan vliegen op Tel Aviv vanaf Schiphol.

Het Duitse luchtvaartconcern Lufthansa, met dochterondernemingen Swiss en Austrian, is maandag weer gaan vliegen naar Israël. Er wordt nu weer gevlogen vanaf München, Zürich en Wenen naar de luchthaven Ben-Gurion van Tel Aviv. De Roemeense nationale maatschappij Tarom vliegt sinds 1 januari weer naar Israël.

Vanaf Schiphol wordt nu alleen gevlogen naar Tel Aviv door de Israëlische maatschappij El Al, want ook easyJet en Transavia hebben hun vluchten opgeschort. Een woordvoerder van Transavia laat weten dat er voorlopig geen plannen zijn om vluchten naar Israël te hervatten en dat de situatie nauwlettend wordt gevolgd. Ook easyJet zegt dat het nog niet bekend is wanneer vluchten naar Tel Aviv worden hervat.

Meer uit Financieel

Amazon uitblinker op Wall Street na goed ontvangen cijfers

NEW YORK (ANP) - Webwinkel- en techconcern Amazon was vrijdag een uitblinker op de aandelenbeurzen in New York. Beleggers op Wall Street reageerden positief op de kwartaalcijfers van Amazon. Ook Apple meldde cijfers, maar dat aandeel liet een kleine min zien.

6 uur geleden
Amsterdamse AEX-index sluit beursmaand oktober met verlies af

AMSTERDAM (ANP) - De beurs in Amsterdam is vrijdag op de laatste handelsdag van oktober met verlies gesloten na de winstbeurt een dag eerder. Muziekbedrijf Universal Music Group (UMG) behoorde tot de winnaars in de AEX na bekendmaking van kwartaalcijfers. ING deed juist een stapje terug na de flinke plus een dag eerder dankzij goed ontvangen resultaten.

9 uur geleden
Ledenparlement FNV stemt tegen crisisplan toezichthouders

UTRECHT (ANP) - Het Ledenparlement van FNV heeft vrijdag tegen de plannen van de tijdelijke toezichthouders Lodewijk Asscher en Ton Heerts gestemd om de grootste vakbond van Nederland "weer bestuurbaar" te maken. Zij werden in juni aangesteld om de rust terug te brengen bij FNV na een grote bestuurscrisis eerder dit jaar.

11 uur geleden
Corporaties lenen voor het eerst 100 miljard bij Waarborgfonds

DEN HAAG (ANP) - Woningcorporaties hebben deze maand voor het eerst 100 miljard euro aan leningen uitstaan bij het Waarborgfonds Sociale Woningbouw (WSW). Dit melden hun brancheorganisatie Aedes en het WSW. Daarmee kunnen woningcorporaties volgens Aedes bouwdoelen voor de komende jaren halen en sociale huurwoningen verduurzamen.

13 uur geleden
Amazon en Apple blikvangers op Wall Street na resultaten

NEW YORK (ANP) - Amazon en Apple behoorden vrijdag tot de blikvangers op de beurzen in New York. Beide techbedrijven kwamen met kwartaalresultaten. Het aandeel Amazon deed het goed met een koerssprong van 12 procent. De clouddivisie van het bedrijf profiteerde volgens topman Andy Jassy van een sterke vraag naar rekenkracht voor toepassingen op het gebied van kunstmatige intelligentie (AI). Amazon is met zijn clouddiensten 's werelds grootste aanbieder van rekenkracht in datacenters.

13 uur geleden
KLM beëindigt cao-conflict over grondpersoneel met CNV en FNV

SCHIPHOL (ANP) - CNV en FNV hebben een principeovereenkomst gesloten met luchtvaartmaatschappij KLM over een nieuwe cao voor het grondpersoneel, melden de vakbonden en het bedrijf. Ze kwamen tot nieuwe afspraken na bemiddeling van een oud-minister. Die werd aangewezen om het cao-overleg weer vlot te trekken, na drie stakingen op Schiphol en meerdere rechtszaken. Door de acties moest KLM honderden vluchten schrappen.

13 uur geleden
Hof doet eind januari uitspraak in slepende zaak Uber-chauffeurs

AMSTERDAM (ANP) - Het gerechtshof Amsterdam verwacht op 27 januari met een uitspraak te komen in de slepende rechtszaak over de zelfstandigheid van Uber-chauffeurs. Dat werd vrijdag bekend tijdens een zitting in het hoger beroep, waarin vakbond FNV en taxi-app Uber nogmaals tegenover elkaar stonden.

13 uur geleden