Aguirre voor derde keer bondscoach Mexicaanse voetballers
MEXICO-STAD (ANP/RTR) - Javier Aguirre gaat opnieuw aan de slag als bondscoach van de Mexicaanse voetballers. De 65-jarige trainer is aangesteld als opvolger van Jaime Lozano, die vorige week werd ontslagen na de vroegtijdige uitschakeling op de Copa América.
Aguirre overleefde met Mexico op zowel het WK van 2002 als 2010 de groepsfase, waarna in beide gevallen uitschakeling volgde in de achtste finales. Onder leiding van Aguirre speelde Mexico 61 interlands, waarvan er 38 werden gewonnen en 12 verloren.
Rafael Márquez, oud-speler van FC Barcelona, is aangesteld als de belangrijkste assistent van Aguirre.
Mexico organiseert over twee jaar, samen met de Verenigde Staten en Canada, het wereldkampioenschap.
Meer uit Voetbal
NOTTINGHAM (ANP) - De Portugees Vitor Pereira is de nieuwe trainer van Nottingham Forest. De oud-trainer van Wolverhampton Wanderers is al de vierde coach van dit seizoen bij de nummer 17 van de Premier League. Donderdag werd Sean Dyche ontslagen.
25 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
15 uur geleden