
Agüero terug in basis ManCity voor duel in FA Cup met Birmingham
MANCHESTER (ANP/RTR) - Manchester City-aanvaller Sergio Agüero start bij de wedstrijd in de derde ronde van de FA Cup zondag tegen Birmingham City voor het eerst weer in de basis. Dat maakte trainer Pep Guardiola vrijdag bekend.
Agüero kwam dit seizoen in alle competities pas in negen wedstrijden in actie. Hij miste het begin van de seizoen door een knieoperatie en begon voor het laatst in de basis in de wedstrijd op 24 oktober in de Premier League tegen West Ham United. Toen werd hij in de rust uit de ploeg gehaald wegens klachten aan zijn hamstring. In de afgelopen wedstrijden viel de Argentijn in de slotfase van de wedstrijden al enkele keren in.
Volgens de coach is de ontwikkeling in de laatste twee weken in de knie van Agüero heel goed. "Hij zal starten en zijn optreden en zijn knie zullen aangeven hoe lang. We willen goede efficiënte speelminuten."
"Het zal geweldig zijn om Sergio fit terug te hebben", zei Guardiola. "Hij is optimistisch, hij zegt dat hij weer wil spelen en goals wil maken. We leggen hem geen druk op. Maar in de meeste wedstrijden hebben we hem nodig."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/DPA) - Stadion Anfield van Liverpool is maandag kort voor aanvang van de eerste van twee oefenwedstrijden tegen Athletic Club ontruimd. Volgens berichten in de media was een alarm de reden voor de ontruiming. Enkele fans van de Engelse landskampioen hadden al hun plaatsen ingenomen, maar werden vervolgens verzocht het stadion te verlaten.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept aanhangers van de club op om donderdag naar de rechtbank in Utrecht te komen. Daar dient dan om 13.30 uur een kort geding van de Arnhemse club tegen de KNVB om het afnemen van de proflicentie terug te draaien. Vorige week stelde de beroepscommissie Vitesse in het ongelijk nadat de voetbalclub een uitspraak van de licentiecommissie had aangevochten.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Rick Meissen verlaat Sparta Rotterdam voor Excelsior. De 23-jarige verdediger heeft overeenstemming bereikt over een tweejarig contract bij de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
10 uur geledenNYON (ANP) - Als Feyenoord het tweeluik met Fenerbahçe wint, strijdt de club in de play-offs tegen Benfica of OGC Nice om een plek in het hoofdtoernooi van de Champions League. Dat heeft de loting op het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon bepaald.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Chuba Akpom staat plotseling in de belangstelling van meerdere Engelse clubs. Volgens Sky Sports wil Ipswich Town de spits van Ajax overnemen.
12 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund is zonder Sébastien Haller op trainingskamp naar Saalfelden gegaan. De spits is ziek en reist mogelijk later deze week naar Oostenrijk.
12 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Justice for Players gaat een claim indienen bij de wereldvoetbalbond FIFA, de KNVB, en nationale bonden van Duitsland, Frankrijk, België en Denemarken. Dat kondigt de Nederlandse stichting aan op de eigen website.
13 uur geleden