Agente stuk meegesleurd in rijdende auto
AXEL (ANP) - Een politieagente is een stuk meegesleurd in een rijdende auto, door een 32-jarige mogelijk dronken bestuurder. Het voorval gebeurde eerder deze week in Axel, een plaats in Zeeland. De agente raakte gewond en heeft aangifte gedaan, meldt de politie donderdag.
De agente stond het verkeer te regelen op de Langeweg na een ongeval. Daar sprak ze een bestuurder die zich zorgen maakte over de auto achter hem. De vrouw in die auto zou al slingerend en bumperklevend over de weg hebben gereden. De agente is naar de vrouw in kwestie toegegaan en zag haar in haar auto zitten met tussen de benen een geopende fles wijn. De agente "krijgt de indruk dat de bestuurster gedronken heeft", aldus de politie.
Ze vroeg de bestuurder om de motor van de auto stil te zetten, maar dat deed de vrouw niet. Toen de agente in de auto boog om zelf de sleutel uit het contact te halen, gaf de bestuurder gas en werd de agente een stuk meegesleurd. Ze kon zich losmaken, waarna de bestuurder even verderop tegen een andere auto reed. De vrouw, afkomstig uit het eveneens Zeeuwse Sint Jansteen is aangehouden en zit vast.
Meer uit Binnenland
'T HARDE (ANP) - Om de grote natuurbrand bij 't Harde te helpen blussen, zijn inmiddels vijf helikopters van de luchtmacht ingezet. Het Defensie Helikopter Commando (DHC) meldt via X dat een vierde Chinook en een Cougar naar het gebied op de Veluwe zijn gestuurd. Dat zijn twee verschillende types transporthelikopters.
43 minuten geleden'T HARDE (ANP) - De grote brand die woedt op het militair oefenterrein Artillerie Schietkamp (ASK) bij 't Harde is nog niet onder controle. Dat zegt een woordvoerster van de veiligheidsregio ter plaatse. De brandweer is druk met het blussen van de brand en de woordvoerster denkt dat dit "nog zeker de hele nacht" gaat duren.
45 minuten geleden'T HARDE (ANP) - Een deel van de A28 is afgesloten door de hevige natuurbrand op militair oefenterrein 't Harde. Tussen Harderwijk en Wezep is de snelweg in beide richtingen afgesloten, meldt de ANWB. Ook de N309 en de N795 richting Epe zijn dicht vanwege de brand die woensdagmiddag op het oefenterrein uitbrak.
1 uur geledenDEN HAM (ANP) - In een bos bij het Overijsselse Den Ham woedde woensdag een natuurbrand. Deze was rond 17.45 uur onder controle, meldt Brandweer Twente.
1 uur geleden'T HARDE (ANP) - De grote brand op het militaire oefenterrein bij 't Harde ontstond tijdens een militaire oefening op het schietterrein, zegt een woordvoerder van de Koninklijke Marechaussee woensdag. Maar of de brand ook veroorzaakt is door de oefening is nog niet bekend. Daar doet de marechaussee onderzoek naar.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Ten zuidwesten van Tilburg heeft woensdag een natuurbrand gewoed. Dat gebeurde in een bosgebied aan de noordkant van de A58, bij het De Siptenpad.
3 uur geleden'T HARDE (ANP) - De grote brand op het militair oefenterrein bij 't Harde is "uitzonderlijk groot" voor Nederlandse begrippen. Dat zegt de Landelijk Coördinator Natuurbrandbeheersing Edwin Kok, van het Nederlands Instituut Publieke Veiligheid (NIPV). Volgens hem kan het blussen, gezien de weersomstandigheden, nog dagen duren.
3 uur geleden