Aftrap nieuw seizoen Flikken Maastricht trekt 1,7 miljoen kijkers
AMSTERDAM (ANP) - De aftrap van het zeventiende seizoen van de serie Flikken Maastricht werd vrijdagavond door bijna 1,7 miljoen mensen bekeken. Dat meldt Stichting KijkOnderzoek (SKO). Daarmee was het programma op NPO 1 het op één na best bekeken programma van de avond.
Victor Reinier en Angela Schijf kruipen ook dit seizoen weer in rollen van rechercheurs Floris Wolfs en Eva van Dongen. "We gaan verder waar de cliffhanger van seizoen 16 ophield, met Eva die oog in oog staat met badguy Eddie", meldt AVROTROS over het nieuwe seizoen van de politieserie, die zich afspeelt in Maastricht. "Eva en Wolfs moeten nog een laatste keer alles op alles zetten om Eddie achter de tralies te krijgen, maar moeten eerst achterhalen welke crimineel hem al dat geld heeft gegeven."
De lijst met best bekeken programma's wordt aangevoerd door het NOS Journaal om 20.00 uur op NPO 1, dat ruim 2 miljoen mensen zagen. De top 3 wordt gecompleteerd door Bij Van Duin op de Achterbank op NPO 1, dat door bijna 1,4 miljoen mensen is bekeken.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De Nederlandse landbouwexport is vorig jaar gestegen met 8,4 procent, melden Wageningen Social & Economic Research en het Centraal Bureau voor de Statistiek. Zuivel en eieren bleven de belangrijkste exportproducten, gevolgd door vlees en sierteelt.
19 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Omwonenden die vanwege de explosie en brand in het centrum van Utrecht hun huis hebben moeten verlaten, kunnen in de nacht van donderdag op vrijdag niet terugkeren. Veel van hen zijn opgevangen in hotel Karel V, anderen hebben ervoor gekozen de nacht bij vrienden of familie door te brengen.
59 minuten geledenHEERLEN (ANP) - De bestuurder die donderdagavond tegen de gevel van het Zuyderland-ziekenhuis in Heerlen is gereden, is aan zijn verwondingen overleden. De politie meldt na onderzoek dat het ging om een noodlottig ongeval.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Verschillende ondernemers die getroffen zijn door de explosie in de Visscherssteeg in het centrum van Utrecht donderdagmiddag, laten op social media van zich horen. Door de kracht van de ontploffing zijn bij veel panden in de omgeving van de steeg ruiten uit de sponning en pannen van het dak geblazen. De schade is groot.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Burgemeester Sharon Dijksma begrijpt dat er onder de getroffen omwonenden van de explosie in Utrecht veel zorgen zijn over hun huisdieren. De gemeente probeert in kaart te brengen waar dieren thuis waren op het moment van de explosie, laat ze weten tijdens een persmoment.
4 uur geledenHEERLEN (ANP) - Een personenauto is donderdagavond rond 20.30 uur tegen de gevel van het Zuyderland-ziekenhuis in Heerlen gereden. De bestuurder is daarbij gewond geraakt en wordt nu in het ziekenhuis behandeld. De politie onderzoekt wat er aan de aanrijding voorafging. Over andere gewonden meldt de politie vooralsnog niets.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Donderdagmiddag is er een gaslek geweest in de omgeving van de Visscherssteeg in Utrecht, waar die middag een explosie was. Dat zei burgemeester Sharon Dijksma in een korte toelichting op de gebeurtenissen in de binnenstad. Onduidelijk is of de gaslekkage de oorzaak was van de explosie. "Er is gas geroken", zei ze. "Maar je weet niet waardoor de explosie plaatsvindt."
5 uur geleden