Aftrap nieuw seizoen Flikken Maastricht trekt 1,7 miljoen kijkers
AMSTERDAM (ANP) - De aftrap van het zeventiende seizoen van de serie Flikken Maastricht werd vrijdagavond door bijna 1,7 miljoen mensen bekeken. Dat meldt Stichting KijkOnderzoek (SKO). Daarmee was het programma op NPO 1 het op één na best bekeken programma van de avond.
Victor Reinier en Angela Schijf kruipen ook dit seizoen weer in rollen van rechercheurs Floris Wolfs en Eva van Dongen. "We gaan verder waar de cliffhanger van seizoen 16 ophield, met Eva die oog in oog staat met badguy Eddie", meldt AVROTROS over het nieuwe seizoen van de politieserie, die zich afspeelt in Maastricht. "Eva en Wolfs moeten nog een laatste keer alles op alles zetten om Eddie achter de tralies te krijgen, maar moeten eerst achterhalen welke crimineel hem al dat geld heeft gegeven."
De lijst met best bekeken programma's wordt aangevoerd door het NOS Journaal om 20.00 uur op NPO 1, dat ruim 2 miljoen mensen zagen. De top 3 wordt gecompleteerd door Bij Van Duin op de Achterbank op NPO 1, dat door bijna 1,4 miljoen mensen is bekeken.
Meer uit Binnenland
NIEUWERKERK (ANP) - Een van de vier mensen die gewond raakten door een ernstig auto-ongeluk op de N59 bij het Zeeuwse Nieuwerkerk is overleden, meldt de politie. Het gaat om een 19-jarige inwoonster van Aagtekerke. Ze overleed ter plaatse.
2 uur geledenNIEUWERKERK (ANP) - Door een ernstig ongeluk op de N59 bij het Zeeuwse Nieuwerkerk zijn zaterdagavond vier mensen gewond geraakt, meldt de politie. Hoe ernstig hun verwondingen zijn, kon een woordvoerder nog niet zeggen.
3 uur geledenDENPASAR (ANP) - De politie op Bali heeft twee buitenlanders aangewezen als verdachten van een fatale steekpartij waarbij begin deze week een Nederlander om het leven kwam. Vermoedelijk gaat het om twee mannen van 34 en 32 jaar uit Brazilië, meldt het Indonesische persbureau Antara. Volgens de politie zijn zij Indonesië ontvlucht.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Op het Malieveld in Den Haag demonstreren op zaterdagmiddag een paar honderd mensen tegen de oorlog in Iran. De demonstranten roepen de Nederlandse regering op om bij te dragen aan de-escalatie, diplomatie en politieke oplossingen in plaats van oorlog.
11 uur geledenSCHIEDAM (ANP) - In Schiedam is vrijdagavond een persoon gewond geraakt bij explosies en een brand bij een woning in de Van Marumstraat. Dat meldt de politie. De gewonde persoon is met brandwonden naar het ziekenhuis gebracht.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De politie heeft drie mannen opgepakt die verdacht worden van betrokkenheid bij de explosie bij een synagoge in Rotterdam en het voorbereiden van een explosie bij een synagoge in Heemstede. Dit meldt het Openbaar Ministerie, dat geen mededelingen doet over de vermoedelijke rol van de nu aangehouden mannen.
1 dag geledenDEN HAAG (ANP) - Het kabinet wil de politie meer mogelijkheden geven om in openbare informatie op sociale media en andere onlineplatforms informatie te verzamelen om verstoringen van de openbare orde te voorkomen. Een wetsvoorstel daartoe is vrijdag door de ministerraad goedgekeurd. Het moet ervoor zorgen dat de politie tijdig kan ingrijpen.
1 dag geleden