Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Afstraffing door Bayern kost coach Dinamo Zagreb zijn baan

Afstraffing door Bayern kost coach Dinamo Zagreb zijn baan

ZAGREB (ANP) - De 9-2-nederlaag van Dinamo Zagreb tegen Bayern München afgelopen dinsdag heeft trainer Sergej Jakirovic zijn baan gekost. De Bosnische trainer en de club uit Kroatië hebben met wederzijds goedvinden de samenwerking beëindigd. Sandro Perkovic is aangesteld als interim-coach.

De 47-jarige Jakirovic was eerder coach van HNK Rijeka. Sinds februari 2023 was hij trainer van Dinamo Zagreb, dat hij afgelopen seizoen naar de 25e landstitel leidde.

Zagreb leed afgelopen dinsdag de nederlaag met de meeste doelpunten tegen in de geschiedenis van de Champions League. "In zulke situaties is het het belangrijkste om netjes te blijven en de belangen van Dinamo voorop te stellen", zei clubvoorzitter Velimir Zajec. "Het is nu aan ons tijdens dit lastige moment om een besluit te nemen over een nieuwe coach en Dinamo weer op het spoor van succes terug te brengen."

Meer uit Voetbal

SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

40 minuten geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

1 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

2 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

3 uur geleden
Dekker ook komend seizoen trainer voetbalsters FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.

4 uur geleden
NAC Breda legt verdediger Paula seizoen langer vast

BREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.

4 uur geleden
Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

5 uur geleden