Afscheidsbrief gevonden in Duitse woning met dood gezin
KÖNIGS WUSTERHAUSEN (ANP/DPA) - Er is een afscheidsbrief gevonden in de Duitse woning waar zaterdag een dood gezin werd ontdekt, melden Duitse media. In het huis lijkt een familiedrama te hebben plaatsgevonden. Er zijn volgens de officier van justitie geen aanwijzingen dat buitenstaanders erbij betrokken waren.
De lichamen van de ouders, beiden veertigers, en hun dochters van 4, 8 en 10 jaar werden zaterdag gevonden. Ze hadden allen schot- en steekwonden. De politie nam een kijkje in de woning, nadat ze een bezorgde melding over het gezin binnenkregen.
Het is niet duidelijk wie de brief heeft geschreven en ook is niet bekendgemaakt wie de gezinsleden om het leven heeft gebracht. Het onderzoek naar de gebeurtenissen in de woning in Königs Wusterhausen, ten zuidoosten van Berlijn, loopt nog.
Meer uit Buitenland
DAMASCUS (ANP/AFP) - Syrië zegt een aanval te hebben afgeslagen die vanuit Irak is uitgevoerd op een Amerikaanse basis. Onderminister van Defensie Sipan Hamo meldde dat vier drones waren gelanceerd vanuit het buurland.
17 minuten geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - Tijdens de 'No Kings'-protesten in de Verenigde Staten zijn minstens acht miljoen mensen de straat op gegaan, meldt de organisatie. De demonstranten protesteerden zaterdag tegen de Amerikaanse president Donald Trump en zijn leiderschap.
5 uur geledenISLAMABAD (ANP/RTR/DPA) - Het Iraanse regime laat nog eens twintig Pakistaanse schepen de Straat van Hormuz passeren. Dat heeft de Pakistaanse minister van Buitenlandse Zaken Ishaq Dar gemeld in een bericht op X. Het zou volgens de minister gaan om twee schepen per dag.
10 uur geledenSANAA (ANP/AFP/RTR) - De Jemenitische Houthi's zeggen een tweede aanval met raketten en drones op Israël te hebben uitgevoerd.
10 uur geledenHAVANA (ANP/AFP) - De twee zeilboten met hulpgoederen voor Cuba die eerder vermist raakten, hebben de Cubaanse hoofdstad Havana bereikt.
11 uur geledenGENT (ANP/BELGA) - Het parket in Oost-Vlaanderen heeft een tiener vastgezet voor zijn rol in een sadistisch Telegram-netwerk. Dat heeft Het Laatste Nieuws gemeld, wat nu wordt bevestigd door een bron aan persbureau Belga. Het parket doet nog geen mededelingen over de zaak.
11 uur geledenDAMASCUS (ANP/AFP) - President Ahmed al-Sharaa van Syrië brengt volgende week een bezoek aan Duitsland en het Verenigd Koninkrijk. Het wordt zijn tweede Europese bezoek sinds zijn aantreden.
11 uur geleden