Afscheid van Slegers zondagavond in stadion van PSV
EINDHOVEN (ANP) - PSV organiseert zondagavond in het Philips Stadion een afscheid voor Thijs Slegers. De perschef van de Eindhovense club overleed recent op 46-jarige leeftijd aan de gevolgen van leukemie.
Het stadion gaat om 18.30 uur open. Rond 20.30 uur wordt de wachtrij gesloten. De uitvaart van Slegers vindt in besloten kring plaats.
Ter nagedachtenis aan Slegers wordt voor de uitwedstrijd van PSV tegen NEC, zaterdag in Nijmegen, een minuut stilte gehouden. Dit gebeurt ook bij de wedstrijden van de PSV vrouwen, dinsdagmiddag in Zwolle tegen PEC, en Jong PSV, maandag tegen Roda JC. Alle teams spelen met rouwbanden.
Voor de EK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal maandag tegen Gibraltar was er ook een minuut stilte voor Slegers.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
14 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
19 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
19 uur geleden