Afscheid doelman Marsman van Roda met nederlaag bij Jong Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Nick Marsman heeft afscheid genomen van Roda JC. Dat deed de doelman van de Limburgse club met een nederlaag (3-1) bij Jong Ajax. Marsman (34) was bezig aan zijn eerste seizoen bij eerstedivisionist Roda JC en had een contract tot 1 januari. Hij vertrekt in de winterstop naar de Japanse club Renofa Yamaguchi.
In de afgelopen drie maanden kwam Marsman zes keer in actie voor Roda JC. Hij keepte eerder onder meer voor FC Twente, Go Ahead Eagles, Feyenoord en Inter Miami.
Jong Ajax nam al na vijf minuten de leiding door een doelpunt van Nassef Chourak. Via Cain Seedorf stond het al snel weer gelijk, maar in de 28e minuut zette Julian Rijkhoff met een strafschop de thuisploeg weer op voorsprong. In de extra tijd zorgde de Pool Jan Faberski voor de 3-1.
Roda JC staat tiende in de Keuken Kampioen Divisie, Jong Ajax is de nummer 16.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
17 uur geleden