Afrika Cup in gevaar voor positief geteste spits Osimhen
NAPELS (ANP/AFP) - Het toernooi om de Afrika Cup komt mogelijk toch te vroeg voor Victor Osimhen. De spits van Nigeria is positief getest op corona en in thuisisolatie gegaan, meldt zijn Italiaanse club Napoli.
De Afrika Cup begint op 9 januari in Kameroen. Osimhen was opgenomen in de selectie van Nigeria, ook al is hij nog maar net hersteld van een operatie aan zijn gezicht. Hij liep eind november meerdere botbreuken op in de wedstrijd tegen Internazionale na een botsing met de Slowaakse verdediger Milan Skriniar.
De artsen verwachtten dat Osimhen pas eind februari weer voluit zou kunnen voetballen, maar het herstel van de 23-jarige aanvaller ging voorspoediger dan gedacht. Hij traint alweer met een beschermend masker. Voor de bondscoach van Nigeria was dat reden hem op te nemen in de selectie voor de Afrika Cup.
Het is niet de eerste keer dat Osimhen besmet is geraakt met het coronavirus. Het overkwam hem ook al in januari van dit jaar na terugkeer van vakantie in zijn thuisland.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
14 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
16 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
17 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
1 dag geleden