
AFAS keert voor komende vijf jaar terug als hoofdsponsor van AZ
ALKMAAR (ANP) - AFAS Software keert volgend seizoen terug als hoofdsponsor van AZ. Het bedrijf staat de komende vijf seizoenen op het shirt van het eerste elftal van de Alkmaarders.
AFAS was eerder van 2010 tot en met 2022 verbonden aan AZ als hoofdsponsor. De afgelopen drie seizoenen bleef het bedrijf naamgever van het stadion en van het trainingscomplex in Wijdewormer.
"Dat AZ erin is geslaagd om zo'n gerenommeerd bedrijf aan zich te binden, maakt ons heel erg trots", zegt Merijn Zeeman, de algemeen directeur van AZ. "AFAS heeft een rijke geschiedenis met AZ. Het bedrijf begon in 2010 als hoofdsponsor in een moeilijke periode waar de club doorheen ging en bleef aan als trouwe partner. We kijken enorm uit naar het vervolg van deze toekomstbestendige samenwerking."
Meer uit Voetbal
LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen ziet in Erik ten Hag een mogelijke opvolger van de huidige trainer Xabi Alonso na dit seizoen. Dat meldt het doorgaans goed ingevoerde voetbalmagazine Kicker. Ten Hag, die als coach succesvol was bij Ajax, werd eind vorig jaar ontslagen bij Manchester United en zit zonder club.
45 minuten geledenTILBURG (ANP) - Trainer Peter Maes vertrekt per direct bij Willem II. Dat is een gevolg van de slechte resultaten na de winterstop, meldt de club uit Tilburg op zijn website. Willem II staat zestiende in de Eredivisie en vecht tegen degradatie. Assistent-trainer Kristof Aelbrecht maakt samen met de huidige stafleden het seizoen af.
3 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Coach Mikel Arteta gelooft nog in een comeback van Arsenal tegen Paris Saint-Germain in de Champions League. De ploeg uit Londen, op jacht naar zijn eerste titel in de grootste Europese clubcompetitie, verloor dinsdag in het eigen Emirates Stadium met 1-0 de eerste wedstrijd van de halve finales van de Franse kampioen.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste wedstrijd tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League gewonnen. De kampioen van Frankrijk was in Londen met 1-0 te sterk voor de ploeg van Oranje-international Jurriën Timber.
7 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Denzel Dumfries is fit om te spelen in de halve finale van Internazionale tegen FC Barcelona in de Champions League. Dat heeft Inter-coach Simone Inzaghi gezegd op de persconferentie voorafgaand aan de wedstrijd in Spanje. Federico Dimarco is eveneens weer fit, maar voor Marcus Thuram komt de wedstrijd waarschijnlijk te vroeg. Benjamin Pavard mist het duel door een enkelblessure.
15 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Antonio Rüdiger heeft een schorsing van zes wedstrijden gekregen vanwege zijn wangedrag tijdens de Spaanse bekerfinale. De 32-jarige Duitser liet zich gaan tijdens de verlenging van de eindstrijd tegen Barcelona, die Real Madrid met 3-2 verloor.
15 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet naast verdediger Antonio Rüdiger ook Ferland Mendy de rest van het seizoen missen in de defensie. De linksback heeft volgens de club een spierscheuring in zijn rechterbovenbeen opgelopen en is waarschijnlijk minstens twee maanden niet inzetbaar.
16 uur geleden