Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AEK leent Poolse international Krychowiak van Krasnodar

AEK leent Poolse international Krychowiak van Krasnodar

ATHENE (ANP) - De Poolse international Grzegorz Krychowiak speelt de rest van het seizoen bij AEK Athene. De Grieken lieten dinsdag weten de 32-jarige middenvelder, die 82 interlands op zijn naam heeft staan, tot de zomer te lenen van de Russische voetbalclub FC Krasnodar, dat gedwongen door de oorlog in Oekraïne buitenlandse spelers moet laten gaan. In januari, ruim vóór de Russische invasie, verhuurde Krasnodar oud-Feyenoorder Tonny Vilhena aan Espanyol.

Krychowiak voetbalde in Rusland behalve bij Krasnodar ook bij Lokomotiv Moskou. Daarvoor droeg hij het shirt van West Bromwich Albion, Sevilla, Paris-Saint-Germain, Reims, Bordeaux en Nantes.

Meer uit Voetbal

Ajax tegen Atalanta in Conference League, Twente treft Freiburg

MONACO (ANP) - Ajax speelt in het hoofdtoernooi van de Conference League tegen onder meer het Italiaanse Atalanta en Getafe uit Spanje. FC Twente ontmoet onder meer SC Freiburg. Dat wees de loting in Monaco vrijdag uit.

14 minuten geleden
AZ en NEC treffen onder meer Juventus en Benfica in Europa League

MONACO (ANP) - AZ en NEC zijn in het hoofdtoernooi van de Europa League allebei gekoppeld aan onder meer het Italiaanse Juventus en Benfica uit Portugal. Dat is het resultaat van de loting van vrijdag in Monaco.

22 minuten geleden
SC Cambuur nodigt gewonde supporters uit op club

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft de zeven gewonde supporters en hun gezinnen uitgenodigd voor een bijeenkomst zaterdag bij de club. Daar zal de burgemeester van Leeuwarden ook bij aanwezig zijn. Volgens een woordvoerder van de club gaat het hierbij om nazorg voor de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van afgelopen zondag tijdens het duel met Feyenoord.

1 uur geleden
Aanvaller Van Duijn op huurbasis van AZ naar FC Utrecht

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft Sem van Duijn voor een seizoen verhuurd aan FC Utrecht. In de overeenkomst van de 22-jarige aanvaller is een optie tot koop opgenomen. Van Duijn tekende in juli een verlengd contract tot de zomer van 2031 bij AZ.

3 uur geleden
Messi krijgt met González weer Argentijnse trainer in Miami

MIAMI (ANP) - De Argentijnse sterspeler Lionel Messi heeft opnieuw een landgenoot als trainer gekregen bij Inter Miami. De club uit Florida stelde de 52-jarige Kily González aan als vervanger van de in april opgestapte Javier Mascherano. Interim-trainer Guillermo Hoyos blijft verantwoordelijk voor het elftal tot González de benodigde werkvergunningen heeft.

5 uur geleden
FC Barcelona aan kop na overwinning op Athletic Club

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in de Spaanse voetbalcompetitie overgenomen van Real Madrid. Het elftal van trainer Hansi Flick boekte in eigen stadion een overwinning op Athletic Club: 2-0.

15 uur geleden
Winnend Ajax geeft ook in de Conference League veel kansen weg

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met een ruime zege het hoofdtoernooi van de Conference League bereikt. De club was opnieuw veel te sterk voor FC Sion (5-3), na de zege van vorige week in Zwitserland (2-4).

16 uur geleden