
Aegon wil met nieuw logo inzetten op groei in Verenigde Staten
DEN HAAG (ANP) - Verzekeraar Aegon wil volop in gaan zetten op groei in de Verenigde Staten. De Amerikaanse tak, met de naam Transamerica, moet daarom uit gaan breiden, meldde Aegon donderdag in aanloop naar een beleggersdag. De overname van de Nederlandse verzekeringsactiviteiten door ASR is binnen enkele weken afgerond en dan zal Aegon beleggers gaan belonen. Bovendien heeft Aegon zichzelf een nieuw logo aangemeten voor deze verandering.
Dat logo bestaat nog steeds uit een licht gekanteld vierkant en de naam van het bedrijf, maar het vierkant is nu zwart met meerdere gekleurde strepen erin. De naam wordt daarnaast in een ronder lettertype geschreven.
Aegon wil in de VS groeien door het netwerk van adviseurs van Transamerica uit te breiden van 70.000 naar 110.000. Die adviseurs verkopen niet alleen producten van Transamerica, maar ook van andere bedrijven. Tegelijkertijd gaat de Amerikaanse Aegon-tak meer zaken in eigen hand nemen, zoals het ontwerpen en maken van nieuwe financiële diensten. Ook de ondersteuning van verkopers en klanten krijgt meer prioriteit en zal niet meer worden uitbesteed.
Verder wil Aegon met Transamerica ook groeien in de pensioenen. Het bedrijf regelt al de financiële kant van veel pensioenen in de VS en ziet op die markt nog meer kansen nu ook in de VS de vergrijzing eraan komt.
Meer uit Financieel
AMSTERDAM (ANP) - Randstad is woensdag flink lager geëindigd op de aandelenbeurs in Amsterdam. Beleggers reageerden teleurgesteld op de kwartaalresultaten van het uitzendconcern. Zo heeft Randstad opnieuw minder verdiend aan zijn werk op de minder bedrijvige arbeidsmarkt. De omzet daalde, met name door wisselkoerseffecten. Het aandeel sloot 6 procent lager.
14 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Acht belangenorganisaties van boeren en tuinders roepen de overheid op agrariërs beter te beschermen tegen dierenrechtenactivisten en misbruik van hun gegevens. Boeren hebben de afgelopen jaren te maken gekregen met onder meer bedreigingen, brandstichting en stalinbraken door actievoerders.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Netflix was woensdag een stevige verliezer op Wall Street. Beleggers schrokken van de mededeling dat de resultaten in het afgelopen kwartaal zijn geraakt door een Braziliaans belastinggeschil.
1 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - Een groep van meer dan duizend bekende wetenschappers, captains of industry, beleidsmakers en andere prominenten wil een voorlopig verbod op de ontwikkeling van kunstmatige superintelligentie. In een verklaring pleiten ze ervoor een dergelijke super-AI pas te ontwikkelen als er "brede wetenschappelijke consensus is dat dit veilig en controleerbaar kan worden gedaan" en als er "stevige publieke steun" voor is.
2 uur geledenDIEMEN (ANP) - Kunstmatige intelligentie (AI) lijkt maar in beperkte mate een oplossing voor de aanhoudende krapte op de arbeidsmarkt. Juist voor veelgevraagde functies in onder meer de zorg, bouw, techniek en onderwijs is AI vaak geen alternatief. Dat meldt uitzendconcern Randstad op basis van onderzoek van de VN-organisatie voor internationale arbeid, ILO.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De cyberaanval bij Jaguar Land Rover (JLR) heeft de Britse economie 1,9 miljard pond gekost, ongeveer 2,2 miljard euro. Dit schat een onafhankelijke cyberveiligheidsorganisatie woensdag in een rapport. Meer dan 5000 organisaties zijn er volgens het rapport door getroffen.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bij de grootschalige renovatie van het Binnenhof in Den Haag overtreedt de overheid haar eigen arbeidswetgeving door gebruik te maken van schijnzelfstandigen in de bouw, stellen brancheorganisatie Aannemersfederatie Nederland en de vakbonden FNV en CNV. "De plek waar wetten worden gemaakt, is ook de plek waar ze het minst lijken te gelden", zegt David van Swol van de bouwfederatie.
4 uur geleden