Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aedes: noodzaak om wooncrisis aan te pakken wordt onderkend

Aedes: noodzaak om wooncrisis aan te pakken wordt onderkend

DEN HAAG (ANP) - De koepel voor woningcorporaties Aedes vindt dat de noodzaak om de wooncrisis aan te pakken wordt onderkend in het hoofdlijnenakkoord. De plannen bouwen voort op het al ingezette beleid en er zitten goede voornemens bij om de bouw van extra woningen te realiseren, stelt de koepel.

Aedes is te spreken over het feit dat gemiddeld 30 procent van de nieuwe woningen een sociale huurwoning moet zijn, volgens de plannen van de partijen. Ook komt er meer grond beschikbaar, worden belemmeringen weggenomen, procedures versneld en netcongestie aangepakt, stelt Aedes. "Maatregelen die allemaal hard nodig zijn."

De Woonbond, de belangenvereniging van huurders, zei eerder donderdag juist veel te weinig ambitie te zien in het coalitieakkoord om de wooncrisis aan te pakken.

Meer uit Binnenland

CIDI na rapport Maccabi-rellen: werkwijze politie verouderd

DEN HAAG (ANP) - Het Centrum Informatie en Documentatie Israël (CIDI) vindt dat de politie haar werkwijze moet aanpassen aan de huidige tijd en meer inzicht moet krijgen in berichten die online rondgaan. Dat zegt directeur Naomi Mestrum in reactie op het rapport van de Inspectie Justitie en Veiligheid over de Maccabi-rellen in Amsterdam.

1 minuut geleden
Amsterdamse driehoek neemt aanbevelingen Maccabi-onderzoek over

AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse driehoek "herkent de conclusies" en neemt de aanbevelingen over uit het onderzoek over het geweld rond de voetbalwedstrijd Ajax - Maccabi Tel Aviv. "Hoewel risico's niet kunnen worden uitgesloten, zijn wij eraan gehouden te leren van deze gebeurtenissen en te blijven zoeken naar verbeteringen in ons handelen", schrijft burgemeester Femke Halsema aan de gemeenteraad.

6 minuten geleden
Kritiek op uitblijven communicatie na geweld Ajax - Maccabi

AMSTERDAM (ANP) - In de nacht na de voetbalwedstrijd Ajax - Maccabi Tel Aviv hadden de gemeente en de politie actiever kunnen communiceren over het geweld in Amsterdam. Dit staat in het rapport 'Onder druk' dat de gemeente heeft laten opstellen over de ongeregeldheden in november vorig jaar.

12 minuten geleden
Vakbond FNV: spoorstaking bij NS op dinsdag gaat door

UTRECHT (ANP) - De spoorstaking bij de NS in de regio's Noordwest en Oost op dinsdag gaat door. Dat meldt FNV. Volgens de vakbond komt de NS "niet over de brug" in het cao-conflict.

15 minuten geleden
Grote ondergrondse marktplaats voor drugs uit de lucht gehaald

DEN HAAG (ANP) - Een illegaal onlineplatform waar gebruikers in drugs handelden, is uit de lucht gehaald. De marktplaats draaide op servers in Nederland, die zijn overgenomen. De eigenaar, een 30-jarige Duitser, is in Spanje gearresteerd.

49 minuten geleden
Schrijvers willen dat uitgevers stelling nemen tegen investeerder

DEN HAAG (ANP) - Een groep schrijvers van uitgeverijen als Ambo-Anthos, Atlas Contact en Alfabet wil dat hun uitgevers zich uitspreken tegen investeringsmaatschappij KKR. Een rondgang van het ANP bevestigt een artikel hierover van Follow the Money. De auteurs hebben maandagmiddag een gesprek hierover met hun uitgevers en uitgeversgroep VBK, waar deze uitgevers onder vallen. KKR kocht afgelopen jaar VBK, het grootste uitgeversconcern van Nederland.

1 uur geleden
PostNL kan geen pakketten bezorgen in gebied rond NAVO-top

DEN HAAG (ANP) - Mensen die in of naast het gebied wonen waar de NAVO-top in Den Haag wordt gehouden, kunnen tussen 22 en 27 juni geen pakketten van PostNL thuisbezorgd krijgen. Het bezorgbedrijf adviseert pakketten ergens anders te laten bezorgen.

2 uur geleden