Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat zwijgt over mogelijke opvolger Slot

Advocaat zwijgt over mogelijke opvolger Slot

ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat heeft vrijwel overal een mening over, maar de 73-jarige Hagenaar wilde zondag niets zeggen over zijn mogelijke opvolger bij Feyenoord. "Het klinkt gek, maar daar bemoei ik me niet mee. Ik heb het gelezen en snel ter kennisgeving aangenomen", zei Advocaat na het duel met Heracles (0-0) over het verrassende ontslag van Arne Slot bij AZ.

Advocaat maakte afgelopen week bekend dat hij na dit seizoen stopt als clubtrainer. De gelouterde trainer wilde daarmee de rust terugbrengen in Rotterdam. De boodschap van Advocaat leidde echter tot veel speculaties. Vrijdag lekte uit dat Feyenoord al heeft gesproken met Slot. De clubleiding van AZ was daarvan niet op de hoogte en besloot zaterdag om de succesvolle trainer te ontslaan.

"Wat moet ik daar mee? Niets, ik heb daar geen invloed op", zei Advocaat. "Het is helemaal niet belangrijk wat ik daar van vind, ik ga niet over de nieuwe trainer van Feyenoord. Het is belangrijk wat Feyenoord vindt. Andere mensen moeten daar antwoord op geven."

Aanvoerder Steven Berghuis wilde inhoudelijk niet ingaan op de mogelijke komst van Slot. "Hij had het bij AZ goed voor elkaar. Maar ik heb ook gelezen dat er interesse is van meerdere clubs", aldus Berghuis. "Ik weet alleen dat onze trainer stopt, verder is er nog niet zoveel bekend. Ja, een trainer is de belangrijkste man in de organisatie bij een voetbalclub. Die bepaalt de norm, de manier van spelen. Een trainer is belangrijker dan de belangrijkste speler."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

15 minuten geleden
Voetbalsters Arsenal verslaan Olympique Lyon in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.

17 minuten geleden
Vitesse stelt 'oude bekende' De Wit aan als algemeen directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.

51 minuten geleden
Chelsea bereikt finale FA Cup en houdt kans op een prijs levend

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.

52 minuten geleden
Fans Heracles gooien vuurwerk op veld, duel met Volendam gestaakt

ALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.

2 uur geleden
Heracles Almelo degradeert na drie jaar uit Eredivisie

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is na drie jaar uit de Eredivisie gedegradeerd. Het elftal van trainer Ernest Faber verloor voor eigen publiek met 2-0 van FC Volendam en kan daardoor niet meer op de zestiende plaats eindigen. De wedstrijd lag in de slotfase tijdelijk stil omdat supporters van Heracles vuurwerk op het veld gooiden.

2 uur geleden
Ajax-vrouwen laten in ArenA punten liggen tegen Feyenoord: 0-0

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben in het thuisduel met Feyenoord in de Johan Cruijff ArenA punten laten liggen in de titelstrijd. Voor het oog van een kleine 10.000 toeschouwers eindigde de Eredivisiewedstrijd tussen de Amsterdamse en Rotterdamse vrouwen in 0-0. Daardoor kunnen koploper PSV en FC Twente later op zondag afstand nemen op de ranglijst.

4 uur geleden