Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat zwijgt over mogelijke opvolger Slot

Advocaat zwijgt over mogelijke opvolger Slot

ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat heeft vrijwel overal een mening over, maar de 73-jarige Hagenaar wilde zondag niets zeggen over zijn mogelijke opvolger bij Feyenoord. "Het klinkt gek, maar daar bemoei ik me niet mee. Ik heb het gelezen en snel ter kennisgeving aangenomen", zei Advocaat na het duel met Heracles (0-0) over het verrassende ontslag van Arne Slot bij AZ.

Advocaat maakte afgelopen week bekend dat hij na dit seizoen stopt als clubtrainer. De gelouterde trainer wilde daarmee de rust terugbrengen in Rotterdam. De boodschap van Advocaat leidde echter tot veel speculaties. Vrijdag lekte uit dat Feyenoord al heeft gesproken met Slot. De clubleiding van AZ was daarvan niet op de hoogte en besloot zaterdag om de succesvolle trainer te ontslaan.

"Wat moet ik daar mee? Niets, ik heb daar geen invloed op", zei Advocaat. "Het is helemaal niet belangrijk wat ik daar van vind, ik ga niet over de nieuwe trainer van Feyenoord. Het is belangrijk wat Feyenoord vindt. Andere mensen moeten daar antwoord op geven."

Aanvoerder Steven Berghuis wilde inhoudelijk niet ingaan op de mogelijke komst van Slot. "Hij had het bij AZ goed voor elkaar. Maar ik heb ook gelezen dat er interesse is van meerdere clubs", aldus Berghuis. "Ik weet alleen dat onze trainer stopt, verder is er nog niet zoveel bekend. Ja, een trainer is de belangrijkste man in de organisatie bij een voetbalclub. Die bepaalt de norm, de manier van spelen. Een trainer is belangrijker dan de belangrijkste speler."

Meer uit Voetbal

Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

13 minuten geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

15 minuten geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

23 minuten geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

1 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

2 uur geleden
Naamgenoten Johan Cruijff krijgen gratis ArenA-tour

AMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.

3 uur geleden
AZ na ruime nederlaag bij Sjachtar dicht bij uitschakeling

KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.

14 uur geleden