Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat zwijgt over mogelijke opvolger Slot

Advocaat zwijgt over mogelijke opvolger Slot

ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat heeft vrijwel overal een mening over, maar de 73-jarige Hagenaar wilde zondag niets zeggen over zijn mogelijke opvolger bij Feyenoord. "Het klinkt gek, maar daar bemoei ik me niet mee. Ik heb het gelezen en snel ter kennisgeving aangenomen", zei Advocaat na het duel met Heracles (0-0) over het verrassende ontslag van Arne Slot bij AZ.

Advocaat maakte afgelopen week bekend dat hij na dit seizoen stopt als clubtrainer. De gelouterde trainer wilde daarmee de rust terugbrengen in Rotterdam. De boodschap van Advocaat leidde echter tot veel speculaties. Vrijdag lekte uit dat Feyenoord al heeft gesproken met Slot. De clubleiding van AZ was daarvan niet op de hoogte en besloot zaterdag om de succesvolle trainer te ontslaan.

"Wat moet ik daar mee? Niets, ik heb daar geen invloed op", zei Advocaat. "Het is helemaal niet belangrijk wat ik daar van vind, ik ga niet over de nieuwe trainer van Feyenoord. Het is belangrijk wat Feyenoord vindt. Andere mensen moeten daar antwoord op geven."

Aanvoerder Steven Berghuis wilde inhoudelijk niet ingaan op de mogelijke komst van Slot. "Hij had het bij AZ goed voor elkaar. Maar ik heb ook gelezen dat er interesse is van meerdere clubs", aldus Berghuis. "Ik weet alleen dat onze trainer stopt, verder is er nog niet zoveel bekend. Ja, een trainer is de belangrijkste man in de organisatie bij een voetbalclub. Die bepaalt de norm, de manier van spelen. Een trainer is belangrijker dan de belangrijkste speler."

Meer uit Voetbal

Doelman Benda vervangt Wellenreuther bij Feyenoord tegen Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.

18 minuten geleden
Makkelie en Gözübüyük fluiten Champions League-duels

ZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.

31 minuten geleden
Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

12 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

12 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

12 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

13 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

14 uur geleden