Advocaat ziet angstig en heel matig Feyenoord tegen FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Dick Advocaat was niet tevreden over het optreden van Feyenoord in het uitduel met FC Twente (2-2). "Het was matig, heel matig", concludeerde hij.
"Na 14 minuten staan we met 2-0 achter, dan vraag ik mezelf wel af hoe dat kan", zei Advocaat bij ESPN. "Misschien is het de spanning van het moeten. Ik zal ze het eens vragen. Maar in de voetballerij moet je iedere wedstrijd."
"In de tweede helft ging het iets beter, al probeerden onze centrale verdedigers ook nog mee te helpen aan een tegengoal", doelde Advocaat op Uros Spajic en Marcos Senesi. Luciano Narsingh, door Feyenoord verhuurd aan FC Twente, miste tweemaal voor open doel. "Dat hadden we zo met hem afgesproken", grapte Advocaat.
Voor de trainer van Feyenoord was het gissen of het slechte spel van zijn spelers iets te maken heeft met het loonoffer dat ze van de clubleiding moeten brengen vanwege de coronacrisis, die ook de club uit Rotterdam heel veel geld kost. Ze kregen dat vrijdag te horen. Lang niet alle voetballers zijn akkoord gegaan. "Ik weet niet of dit een slechte timing van de clubleiding was", zei Advocaat, die komende week met Feyenoord uitduels met FC Groningen en AZ speelt. "Maar het moet wel opgelost worden."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
21 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
2 dagen geleden