Advocaat ziet angstig en heel matig Feyenoord tegen FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Dick Advocaat was niet tevreden over het optreden van Feyenoord in het uitduel met FC Twente (2-2). "Het was matig, heel matig", concludeerde hij.
"Na 14 minuten staan we met 2-0 achter, dan vraag ik mezelf wel af hoe dat kan", zei Advocaat bij ESPN. "Misschien is het de spanning van het moeten. Ik zal ze het eens vragen. Maar in de voetballerij moet je iedere wedstrijd."
"In de tweede helft ging het iets beter, al probeerden onze centrale verdedigers ook nog mee te helpen aan een tegengoal", doelde Advocaat op Uros Spajic en Marcos Senesi. Luciano Narsingh, door Feyenoord verhuurd aan FC Twente, miste tweemaal voor open doel. "Dat hadden we zo met hem afgesproken", grapte Advocaat.
Voor de trainer van Feyenoord was het gissen of het slechte spel van zijn spelers iets te maken heeft met het loonoffer dat ze van de clubleiding moeten brengen vanwege de coronacrisis, die ook de club uit Rotterdam heel veel geld kost. Ze kregen dat vrijdag te horen. Lang niet alle voetballers zijn akkoord gegaan. "Ik weet niet of dit een slechte timing van de clubleiding was", zei Advocaat, die komende week met Feyenoord uitduels met FC Groningen en AZ speelt. "Maar het moet wel opgelost worden."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.
40 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.
2 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.
16 uur geleden