Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat ziet angstig en heel matig Feyenoord tegen FC Twente

Advocaat ziet angstig en heel matig Feyenoord tegen FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Trainer Dick Advocaat was niet tevreden over het optreden van Feyenoord in het uitduel met FC Twente (2-2). "Het was matig, heel matig", concludeerde hij.

"Na 14 minuten staan we met 2-0 achter, dan vraag ik mezelf wel af hoe dat kan", zei Advocaat bij ESPN. "Misschien is het de spanning van het moeten. Ik zal ze het eens vragen. Maar in de voetballerij moet je iedere wedstrijd."

"In de tweede helft ging het iets beter, al probeerden onze centrale verdedigers ook nog mee te helpen aan een tegengoal", doelde Advocaat op Uros Spajic en Marcos Senesi. Luciano Narsingh, door Feyenoord verhuurd aan FC Twente, miste tweemaal voor open doel. "Dat hadden we zo met hem afgesproken", grapte Advocaat.

Voor de trainer van Feyenoord was het gissen of het slechte spel van zijn spelers iets te maken heeft met het loonoffer dat ze van de clubleiding moeten brengen vanwege de coronacrisis, die ook de club uit Rotterdam heel veel geld kost. Ze kregen dat vrijdag te horen. Lang niet alle voetballers zijn akkoord gegaan. "Ik weet niet of dit een slechte timing van de clubleiding was", zei Advocaat, die komende week met Feyenoord uitduels met FC Groningen en AZ speelt. "Maar het moet wel opgelost worden."

Meer uit Voetbal

Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

28 minuten geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

1 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

3 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

4 uur geleden
FC Barcelona mag tribune Camp Nou openen, nu 63.000 plaatsen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.

5 uur geleden
Van Duinen vanaf zomer technisch directeur AZ

ALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.

5 uur geleden
Arbeloa: Real zonder Mbappé niet minderwaardig aan City

MADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.

6 uur geleden