Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat wil bij Feyenoord pas aan einde seizoen balans opmaken

Advocaat wil bij Feyenoord pas aan einde seizoen balans opmaken

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord wil pas aan het einde van het seizoen de balans opmaken. De Rotterdammers pakten slechts 2 punten uit hun laatste drie competitiewedstrijden en zijn naar de vijfde plaats in de Eredivisie gezakt. Het is voor Advocaat geen reden voor paniek.

"We hebben nog tien wedstrijden te gaan. We kijken straks, aan het einde van het seizoen, waar we staan", zei Advocaat enigszins geïrriteerd in de aanloop naar de thuiswedstrijd zaterdag tegen VVV-Venlo. "Dat ga ik nu toch nog niet doen? Ik vind het allemaal zo voorbarig om nu al conclusies te gaan trekken."

Feyenoord verloor vorige week met 4-2 bij AZ, dat derde staat. "Die nederlaag was in mijn ogen totaal onnodig. We verloren door individuele fouten. Dat mag niet, maar het gebeurt toch. We moeten in de komende wedstrijden laten zien dat we ook kunnen winnen."

Belangrijke periode

De ploeg van Advocaat heeft nog zes thuiswedstrijden en vier uitduels op het programma staan. "Van de komende vier wedstrijden spelen we er drie thuis. Daarin moeten we punten gaan pakken. Voor veel spelers komt er een belangrijke periode aan. Ze spelen ook voor deelname aan de Copa America en het EK. Dat moet genoeg motivatie zijn voor ze om hun stinkende best te doen. Maar het allerbelangrijkste is dat ze dat doen voor Feyenoord."

Advocaat mist tegen VVV de geblesseerde verdediger Bart Nieuwkoop. Aanvaller Christian Conteh, die al het hele seizoen met fysieke problemen kampt, liep vrijdag op de training een hamstringblessure op.

De trainer bevestigde dat huurling Lucas Pratto wat hem betreft weer terug mag naar Argentinië. De spits, tot het einde van het seizoen gehuurd van River Plate, is inmiddels vierde keus. "Dat heeft ook te maken met het feit dat Bozenik eerder fit was dan we hadden verwacht. Maar ik schrijf hem niet af. Misschien schopt hij er in de volgende wedstrijd twee in en zeggen we allemaal: wat een wereldaankoop. Voor dat geld dan."

Meer uit Voetbal

Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

26 minuten geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

1 uur geleden
United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

16 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

23 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden