Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat wil bij Feyenoord pas aan einde seizoen balans opmaken

Advocaat wil bij Feyenoord pas aan einde seizoen balans opmaken

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord wil pas aan het einde van het seizoen de balans opmaken. De Rotterdammers pakten slechts 2 punten uit hun laatste drie competitiewedstrijden en zijn naar de vijfde plaats in de Eredivisie gezakt. Het is voor Advocaat geen reden voor paniek.

"We hebben nog tien wedstrijden te gaan. We kijken straks, aan het einde van het seizoen, waar we staan", zei Advocaat enigszins geïrriteerd in de aanloop naar de thuiswedstrijd zaterdag tegen VVV-Venlo. "Dat ga ik nu toch nog niet doen? Ik vind het allemaal zo voorbarig om nu al conclusies te gaan trekken."

Feyenoord verloor vorige week met 4-2 bij AZ, dat derde staat. "Die nederlaag was in mijn ogen totaal onnodig. We verloren door individuele fouten. Dat mag niet, maar het gebeurt toch. We moeten in de komende wedstrijden laten zien dat we ook kunnen winnen."

Belangrijke periode

De ploeg van Advocaat heeft nog zes thuiswedstrijden en vier uitduels op het programma staan. "Van de komende vier wedstrijden spelen we er drie thuis. Daarin moeten we punten gaan pakken. Voor veel spelers komt er een belangrijke periode aan. Ze spelen ook voor deelname aan de Copa America en het EK. Dat moet genoeg motivatie zijn voor ze om hun stinkende best te doen. Maar het allerbelangrijkste is dat ze dat doen voor Feyenoord."

Advocaat mist tegen VVV de geblesseerde verdediger Bart Nieuwkoop. Aanvaller Christian Conteh, die al het hele seizoen met fysieke problemen kampt, liep vrijdag op de training een hamstringblessure op.

De trainer bevestigde dat huurling Lucas Pratto wat hem betreft weer terug mag naar Argentinië. De spits, tot het einde van het seizoen gehuurd van River Plate, is inmiddels vierde keus. "Dat heeft ook te maken met het feit dat Bozenik eerder fit was dan we hadden verwacht. Maar ik schrijf hem niet af. Misschien schopt hij er in de volgende wedstrijd twee in en zeggen we allemaal: wat een wereldaankoop. Voor dat geld dan."

Meer uit Voetbal

Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

21 minuten geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

22 minuten geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

6 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

10 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

10 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

13 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

13 uur geleden