Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat wil bij Feyenoord pas aan einde seizoen balans opmaken

Advocaat wil bij Feyenoord pas aan einde seizoen balans opmaken

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord wil pas aan het einde van het seizoen de balans opmaken. De Rotterdammers pakten slechts 2 punten uit hun laatste drie competitiewedstrijden en zijn naar de vijfde plaats in de Eredivisie gezakt. Het is voor Advocaat geen reden voor paniek.

"We hebben nog tien wedstrijden te gaan. We kijken straks, aan het einde van het seizoen, waar we staan", zei Advocaat enigszins geïrriteerd in de aanloop naar de thuiswedstrijd zaterdag tegen VVV-Venlo. "Dat ga ik nu toch nog niet doen? Ik vind het allemaal zo voorbarig om nu al conclusies te gaan trekken."

Feyenoord verloor vorige week met 4-2 bij AZ, dat derde staat. "Die nederlaag was in mijn ogen totaal onnodig. We verloren door individuele fouten. Dat mag niet, maar het gebeurt toch. We moeten in de komende wedstrijden laten zien dat we ook kunnen winnen."

Belangrijke periode

De ploeg van Advocaat heeft nog zes thuiswedstrijden en vier uitduels op het programma staan. "Van de komende vier wedstrijden spelen we er drie thuis. Daarin moeten we punten gaan pakken. Voor veel spelers komt er een belangrijke periode aan. Ze spelen ook voor deelname aan de Copa America en het EK. Dat moet genoeg motivatie zijn voor ze om hun stinkende best te doen. Maar het allerbelangrijkste is dat ze dat doen voor Feyenoord."

Advocaat mist tegen VVV de geblesseerde verdediger Bart Nieuwkoop. Aanvaller Christian Conteh, die al het hele seizoen met fysieke problemen kampt, liep vrijdag op de training een hamstringblessure op.

De trainer bevestigde dat huurling Lucas Pratto wat hem betreft weer terug mag naar Argentinië. De spits, tot het einde van het seizoen gehuurd van River Plate, is inmiddels vierde keus. "Dat heeft ook te maken met het feit dat Bozenik eerder fit was dan we hadden verwacht. Maar ik schrijf hem niet af. Misschien schopt hij er in de volgende wedstrijd twee in en zeggen we allemaal: wat een wereldaankoop. Voor dat geld dan."

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

21 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

21 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

1 dag geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

1 dag geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

1 dag geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

1 dag geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

1 dag geleden