Advocaat weet met Curaçao niet van Grenada te winnen
SAINT LUCIA (ANP) - Dick Advocaat is er met de voetballers van Curaçao niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen Grenada in de Concacaf Nations League te winnen. De ploeg van Advocaat bleef op Saint Lucia steken op 0-0. Het duel werd gespeeld in een cricketstadion.
Advocaat begon op het eilandje nabij Curaçao met onder anderen Joshua Brenet, Leandro Bacuna, Sherel Floranus en Gervane Kastaneer aan het duel. In de slotfase kwam Brandley Kuwas nog in de ploeg, maar ook hij wist het verschil niet te maken. Kuwas tekende onlangs bij FC Volendam.
Curaçao heeft na drie duels 4 punten in de Concacaf Nations League. Eerder verloor het team van Saint Lucia, dat met 9 punten koploper is.
Advocaat speelt met het eiland ook om een ticket voor het WK van 2026. In de WK-kwalificatiereeks is de ploeg na twee duels nog wel foutloos.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
15 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
16 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
18 uur geleden