Advocaat weet met Curaçao niet van Grenada te winnen
SAINT LUCIA (ANP) - Dick Advocaat is er met de voetballers van Curaçao niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen Grenada in de Concacaf Nations League te winnen. De ploeg van Advocaat bleef op Saint Lucia steken op 0-0. Het duel werd gespeeld in een cricketstadion.
Advocaat begon op het eilandje nabij Curaçao met onder anderen Joshua Brenet, Leandro Bacuna, Sherel Floranus en Gervane Kastaneer aan het duel. In de slotfase kwam Brandley Kuwas nog in de ploeg, maar ook hij wist het verschil niet te maken. Kuwas tekende onlangs bij FC Volendam.
Curaçao heeft na drie duels 4 punten in de Concacaf Nations League. Eerder verloor het team van Saint Lucia, dat met 9 punten koploper is.
Advocaat speelt met het eiland ook om een ticket voor het WK van 2026. In de WK-kwalificatiereeks is de ploeg na twee duels nog wel foutloos.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
9 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
11 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
11 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
13 uur geleden