Advocaat weet met Curaçao niet van Grenada te winnen
SAINT LUCIA (ANP) - Dick Advocaat is er met de voetballers van Curaçao niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen Grenada in de Concacaf Nations League te winnen. De ploeg van Advocaat bleef op Saint Lucia steken op 0-0. Het duel werd gespeeld in een cricketstadion.
Advocaat begon op het eilandje nabij Curaçao met onder anderen Joshua Brenet, Leandro Bacuna, Sherel Floranus en Gervane Kastaneer aan het duel. In de slotfase kwam Brandley Kuwas nog in de ploeg, maar ook hij wist het verschil niet te maken. Kuwas tekende onlangs bij FC Volendam.
Curaçao heeft na drie duels 4 punten in de Concacaf Nations League. Eerder verloor het team van Saint Lucia, dat met 9 punten koploper is.
Advocaat speelt met het eiland ook om een ticket voor het WK van 2026. In de WK-kwalificatiereeks is de ploeg na twee duels nog wel foutloos.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
7 uur geleden