Advocaat: wedstrijd in eerste helft moeten beslissen
EINDHOVEN (ANP) - Feyenoord had de uitwedstrijd tegen PSV (1-1) zondag in de eerste helft al moeten beslissen. Dat oordeelde trainer Dick Advocaat in het Philips-stadion. "We kregen in de eerste helft echt vijf of zes hele goede kansen. Daarvan moet je er twee of drie benutten om het voor jezelf makkelijk te maken", aldus Advocaat. "Ik vond deze wedstrijd van onze kant ook beter dan onze thuiswedstrijd tegen PSV, toen we met 3-1 wonnen."
Steven Berghuis opende na een kwartier spelen de score. Bryan Linssen en Luis Sinisterra lieten vervolgens goede mogelijkheden onbenut. Donyell Malen was in de 38e minuut aan de overkant wel trefzeker.
"Er zat op een gegeven moment niet meer in", zei Advocaat over de tweede helft. "PSV is gewoon een goede ploeg met heel veel kwaliteiten. Op basis van de tweede helft kan ik wel leven met 1-1. We hadden moeten winnen om wat op te schieten op de ranglijst."
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
13 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
16 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
16 uur geleden