Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: we gaan er vanuit dat we zondag gewoon spelen

Advocaat: we gaan er vanuit dat we zondag gewoon spelen

ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat hoopt dat de wedstrijd in Alkmaar tussen AZ en Feyenoord zondag, ondanks de slechte weersvooruitzichten, gewoon doorgaat. Dat hoeft, wat de trainer van de Rotterdammers betreft, niet ten koste van alles.

"Ik heb daar ook een aantal keren gewerkt. Als het daar waait, dan waait het aardig. Ook met windkracht 7. Het is nu bovendien een stadion zonder dak, dus dat is ook iets om rekening mee te houden. Ze moeten goed kijken wat er de komende dagen gebeurt en wat de verwachtingen zijn. Voetbal speel je voor het publiek. De geleerden zullen wel weten wat er gedaan moet worden. Wij gaan er nu vanuit dat er gespeeld wordt", zei Advocaat vrijdag.

Of Feyenoord de strijdwijze gaat aanpassen aan het weer, liet Advocaat in het midden. "Nee, ik ga daar nu nog niet op vooruit lopen. Dat kun je pas zien als je daar bent, dan weet je wat de situatie is." En, grappend: "We moeten de ballen heel lang spelen, zodat ze snel bij de keeper zijn."

Meer uit Voetbal

Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

3 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

3 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

3 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

3 uur geleden
KNVB en Koeman gaan na WK in gesprek over toekomst

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.

6 uur geleden
Ajax begint met Konadu in de spits tegen Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.

7 uur geleden
Bogarde assistent van bondscoach Ten Cate bij Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.

7 uur geleden