Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat was half jaar geleden al bezig met 'goede aankoop' Til

Advocaat was half jaar geleden al bezig met 'goede aankoop' Til

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat was een half jaar geleden al bezig om middenvelder Guus Til naar Feyenoord te halen. Volgend seizoen lijkt de 23-jarige Til wel op huurbasis in De Kuip te spelen.

"Een half jaar geleden heb ik ook met hem gesproken, maar toen vond hij het te vroeg om al zo snel vanuit Rusland terug naar Nederland te gaan", bekende Advocaat een dag voor de play-off-wedstrijd tegen Sparta.

"En nu is het een half jaar later en zit er straks een trainer die hij goed kent. Hij vindt de tijd nu wel rijp. Het is een jonge jongen die het in Rusland niet helemaal gemaakt heeft, maar het bij AZ uitstekend heeft gedaan. Die kan weer laten zien welke kwaliteiten hij heeft. Ik vind het een goede aankoop."

Til zou op huurbasis worden overgenomen van de Russische club Spartak Moskou. Feyenoord, komend seizoen geleid door trainer Arne Slot, heeft nog niets over de mogelijk overgang gemeld.

Meer uit Voetbal

AZ-trainer Echteld ergert zich een helft lang aan eigen ploeg

HEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.

23 minuten geleden
Manchester United verspeelt ook punten bij Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).

51 minuten geleden
Doelman Koeman behoedt Telstar met twee treffers voor nederlaag

VELSEN (ANP) - Ronald Koeman heeft Telstar, dat langdurig met tien man speelde, 1 punt bezorgd in de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur. De doelman benutte na een achterstand van 0-2 twee strafschoppen (2-2).

54 minuten geleden
Ajax zeker een maand zonder Bouwman na charge Van Bommel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zeker een maand niet beschikken over verdediger Aaron Bouwman. Dat heeft de Amsterdamse club zondag gemeld op de eigen site. Bouwman raakte zaterdagavond geblesseerd in de thuiswedstrijd tegen PSV. Hij heeft onder anderen zijn borstbeen en long gekneusd en bracht de nacht van zaterdag op zondag door in het ziekenhuis. Naar verwachting mag hij zondagavond naar huis.

56 minuten geleden
AZ klopt Heerenveen dankzij Oufkir en blijft zonder puntenverlies

HEERENVEEN (ANP) - AZ is in de Eredivisie ook na vijf speelronden nog zonder puntenverlies. De Alkmaarders knokten zich in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen na rust terug van een achterstand en wonnen met 3-2.

1 uur geleden
Ziyech laat contract bij Wydad Casablanca ontbinden

CASABLANCA (ANP) - Hakim Ziyech heeft zijn contract bij Wydad Casablanca na minder dan een jaar laten ontbinden. De 33-jarige Marokkaanse aanvallende middenvelder kan transfervrij op zoek naar een nieuwe club.

2 uur geleden
FIFA bevestigt: Infantino blijft verkiesbaar voor nieuwe termijn

ZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino neemt volgend jaar maart zoals eerder aangekondigd deel aan de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA. De huidige preses van de wereldvoetbalbond staat zwaar onder druk na het afblazen van zijn plannen om aandelen van het WK te verkopen aan particuliere investeerders.

3 uur geleden