Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat was half jaar geleden al bezig met 'goede aankoop' Til

Advocaat was half jaar geleden al bezig met 'goede aankoop' Til

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat was een half jaar geleden al bezig om middenvelder Guus Til naar Feyenoord te halen. Volgend seizoen lijkt de 23-jarige Til wel op huurbasis in De Kuip te spelen.

"Een half jaar geleden heb ik ook met hem gesproken, maar toen vond hij het te vroeg om al zo snel vanuit Rusland terug naar Nederland te gaan", bekende Advocaat een dag voor de play-off-wedstrijd tegen Sparta.

"En nu is het een half jaar later en zit er straks een trainer die hij goed kent. Hij vindt de tijd nu wel rijp. Het is een jonge jongen die het in Rusland niet helemaal gemaakt heeft, maar het bij AZ uitstekend heeft gedaan. Die kan weer laten zien welke kwaliteiten hij heeft. Ik vind het een goede aankoop."

Til zou op huurbasis worden overgenomen van de Russische club Spartak Moskou. Feyenoord, komend seizoen geleid door trainer Arne Slot, heeft nog niets over de mogelijk overgang gemeld.

Meer uit Voetbal

Oranje traint opnieuw zonder geblesseerde doelman Verbruggen

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is zonder Bart Verbruggen aan een training in Kansas City begonnen. De doelman liet zich niet zien op het veld van de voetbalsters van KC Current.

9 minuten geleden
Amerikaan Elfath fluit WK-wedstrijd Oranje tegen Japan

DALLAS (ANP) - De Amerikaanse scheidsrechter Ismail Elfath is aangesteld voor het eerste groepsduel van het Nederlands elftal op het wereldkampioenschap voetbal. Oranje speelt zondag om 22.00 uur Nederlandse tijd in Dallas tegen Japan.

31 minuten geleden
Oranje zakt naar achtste plaats op wereldranglijst voetbal

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is kort voor aanvang van het WK voetbal een plaats gezakt op de wereldranglijst. Oranje daalde op de donderdag officieel uitgebrachte ranking van de FIFA van de zevende naar de achtste plaats. Marokko heeft de ploeg van bondscoach Ronald Koeman ingehaald en bezet nu de zevende plaats.

4 uur geleden
Wolverhampton Wanderers ontslaat coach Edwards na degradatie

WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers heeft coach Rob Edwards ontslagen. De club degradeerde afgelopen seizoen onder zijn leiding uit de Premier League.

5 uur geleden
Oosting volgt Boel op als trainer van Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe coach van Go Ahead Eagles. De 54-jarige trainer volgt Melvin Boel op, die na een seizoen moest vertrekken bij de club uit Deventer. Oosting tekent een contract voor twee seizoenen.

6 uur geleden
Voetbalelftal Haïti heeft van FIFA WK-tenue moeten aanpassen

BOGOTÁ (ANP/RTR) - Het voetbalelftal van Haïti heeft op het laatste moment het WK-tenue aangepast. Wereldvoetbalbond FIFA had aanpassingen geëist, omdat op het shirt een oorlogsscène uit de onafhankelijkheidsoorlog te zien was, zo meldde fabrikant Saeta.

7 uur geleden
Gordon leidt Engeland naar laatste oefenzege in aanloop naar WK

ORLANDO (ANP) - Anthony Gordon heeft Engeland naar een ruime oefenzege geleid tegen Costa Rica, een dag voor de start van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In Orlando won het team van bondscoach Thomas Tuchel met 3-0.

9 uur geleden