Advocaat was half jaar geleden al bezig met 'goede aankoop' Til
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat was een half jaar geleden al bezig om middenvelder Guus Til naar Feyenoord te halen. Volgend seizoen lijkt de 23-jarige Til wel op huurbasis in De Kuip te spelen.
"Een half jaar geleden heb ik ook met hem gesproken, maar toen vond hij het te vroeg om al zo snel vanuit Rusland terug naar Nederland te gaan", bekende Advocaat een dag voor de play-off-wedstrijd tegen Sparta.
"En nu is het een half jaar later en zit er straks een trainer die hij goed kent. Hij vindt de tijd nu wel rijp. Het is een jonge jongen die het in Rusland niet helemaal gemaakt heeft, maar het bij AZ uitstekend heeft gedaan. Die kan weer laten zien welke kwaliteiten hij heeft. Ik vind het een goede aankoop."
Til zou op huurbasis worden overgenomen van de Russische club Spartak Moskou. Feyenoord, komend seizoen geleid door trainer Arne Slot, heeft nog niets over de mogelijk overgang gemeld.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
9 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.
9 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met Napoli een thuiswedstrijd tegen Como verloren (1-2). De linksbuiten had een basisplaats bij de thuisploeg en werd na 56 minuten gewisseld.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de derde competitiewedstrijd onder de teruggekeerde trainer José Mourinho gewonnen. De club vierde voor eigen publiek een ruime zege op Málaga (4-0), dat afgelopen seizoen naar La Liga promoveerde.
11 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar vrij eenvoudig tot een goed einde gebracht. Op het spel van de ploeg uit de hoofdstad was nog voldoende aan te merken. Maar zes dagen voor de topper tegen kampioen PSV liep de formatie van trainer Míchel Sánchez na rust uit naar een ruime zege: 0-4.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar met 4-0 gewonnen. Davy Klaassen, Steven Berghuis, Tolu Arokodare en Marcos Leonardo maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Amsterdam.
12 uur geleden