Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat was half jaar geleden al bezig met 'goede aankoop' Til

Advocaat was half jaar geleden al bezig met 'goede aankoop' Til

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat was een half jaar geleden al bezig om middenvelder Guus Til naar Feyenoord te halen. Volgend seizoen lijkt de 23-jarige Til wel op huurbasis in De Kuip te spelen.

"Een half jaar geleden heb ik ook met hem gesproken, maar toen vond hij het te vroeg om al zo snel vanuit Rusland terug naar Nederland te gaan", bekende Advocaat een dag voor de play-off-wedstrijd tegen Sparta.

"En nu is het een half jaar later en zit er straks een trainer die hij goed kent. Hij vindt de tijd nu wel rijp. Het is een jonge jongen die het in Rusland niet helemaal gemaakt heeft, maar het bij AZ uitstekend heeft gedaan. Die kan weer laten zien welke kwaliteiten hij heeft. Ik vind het een goede aankoop."

Til zou op huurbasis worden overgenomen van de Russische club Spartak Moskou. Feyenoord, komend seizoen geleid door trainer Arne Slot, heeft nog niets over de mogelijk overgang gemeld.

Meer uit Voetbal

Arbiter Van de Graaf: openingsgoal NEC had niet mogen tellen

NIJMEGEN (ANP) - Scheidsrechter Edwin van de Graaf heeft na de wedstrijd tussen NEC en Almere City (2-2) toegegeven dat de openingstreffer van de club uit Nijmegen niet goedgekeurd had mogen worden. "Wij moeten het doen met de beelden die er zijn en op basis daarvan kunnen we een beslissing controleren", zei hij bij de NOS. " Als dan achteraf blijkt dat het een buitenspelsituatie was, is dat echt heel erg vervelend. Maar we hadden de juiste beelden niet."

5 minuten geleden
Ekkelenkamp helpt Udinese met twee treffers langs Empoli

UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese met twee treffers aan een overwinning op Empoli geholpen: 3-0. De oud-Ajacied scoorde vorig weekend tegen Napoli (1-1) ook al.

10 minuten geleden
PEC en Heerenveen spelen gelijk in Zwolle

ZWOLLE (ANP) - De wedstrijd tussen PEC Zwolle en sc Heerenveen heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de hoofdstad van Overijssel (1-1).

26 minuten geleden
FC Twente heeft vierde plaats in zicht na zege op RKC

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft na een thuiszege op RKC Waalwijk (2-0) de vierde plaats van de Eredivisie in zicht gekregen. De club uit Enschede heeft nog maar 1 punt minder dan AZ en Feyenoord, de nummers 4 en 5 van de ranglijst.

29 minuten geleden
Ajax begint met verdediger Janse aan thuisduel met Heracles

AMSTERDAM (ANP) - Dies Janse begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo. De 19-jarige verdediger vervangt Youri Baas, die net als Kenneth Taylor en Ahmetcan Kaplan ziek op bed ligt.

1 uur geleden
Almere City verspeelt in blessuretijd uitzege op NEC

NIJMEGEN (ANP) - Almere City greep op het laatste moment naast een tweede zege op rij in de Eredivisie. De nummer laatst van de ranglijst verspeelde in de blessuretijd van de uitwedstrijd tegen NEC een voorsprong (2-2).

2 uur geleden
Ibrahimovic roemt Milan-aanwinst Giménez

MILAAN (ANP/RTR) - Zlatan Ibrahimovic was zaterdag na het met 1-0 gewonnen duel met Hellas Verona vol lof over Santiago Giménez. De van Feyenoord overgenomen aanvaller maakte het enige doelpunt. "Het is niet makkelijk voor een buitenlander om te aarden in de Serie A, maar we helpen hem zich thuis te voelen", sprak de Zweedse legende van de club, die dinsdag Feyenoord ontvangt in de Champions League.

7 uur geleden