
Advocaat vermaakt zich in Arnhem
ARNHEM (ANP) - Ondanks tal van kansen bleef Feyenoord zondag in Arnhem tegen Vitesse steken op 0-0. Trainer Dick Advocaat bleef zo wel ook in zijn vijfde competitieduel als coach van Feyenoord ongeslagen. "Ik heb me uitstekend vermaakt, behalve in de eerste helft", vertelde Advocaat bij FOX Sports. "Toen gaven we te veel ruimte weg en speelden we slordig. Maar in de tweede helft vond ik het een aardige wedstrijd."
Advocaat zag zijn ploeg na rust "gecontroleerd en dominant" spelen. "We hebben genoeg kansen gehad om de wedstrijd te beslissen." Spits Nicolai Jørgensen verscheen kort voor tijd nog oog in oog met Vitesse-doelman Remko Pasveer, maar schoot hoog over. "Nicolai zit er tegenaan te hikken, vorige week tegen PEC miste hij ook een grote kans. Maar ik ben vooral blij dat hij weer 90 minuten heeft kunnen voetballen."
Advocaat zag doelman Nick Marsman al in de 11e minuut een strafschop stoppen. Die had de derde doelman van de Rotterdammers zelf veroorzaakt door Riechedly Bazoer een duw te geven. "Niet zo slim", gaf hij toe. "Maar ik pakte de strafschop gelukkig." Marsman keepte bij afwezigheid van Kenneth Vermeer en Justin Bijlow. "Puur genieten, ik voel me weer beetje voetballer."
Meer uit Voetbal
BOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert is er met Bournemouth niet in geslaagd de derde ronde van de League Cup te bereiken. De aanvallende middenvelder, hersteld van een kuitblessure, verloor het thuisduel met Brentford (0-2).
1 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.
12 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.
1 dag geledenBOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.
1 dag geledenLONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.
1 dag geleden