Advocaat verliest met Curaçao eerste duel Concacaf Nations League
SAINT GEORGE'S (ANP) - Dick Advocaat heeft met Curaçao de eerste wedstrijd in de Concacaf Nations League verloren. De formatie van de Nederlandse trainer ging in Saint George's, de hoofdstad van het eiland Grenada, met 2-1 onderuit tegen Saint Lucia, de mondiale nummer 170.
Arkell Jude-Boyd en Caniggia Elva hielpen de thuisploeg aan een 2-0-voorsprong, voordat Joshua Brenet de aansluitingstreffer namens Curaçao maakte. De oud-speler van onder meer PSV en FC Twente scoorde op aangeven van FC Groningen-middenvelder Leandro Bacuna. Saint Lucia hield daarna stand tegen Curaçao, de nummer 86 van de wereldranglijst.
De andere landen in de poule zijn Grenada en Saint Martin, het Franse deel van Sint Maarten. Grenada was in het eerste onderlinge duel met 2-0 te sterk in Saint George's.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.
2 uur geledenUDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.
3 uur geleden