Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: Trump is gefrustreerd en verdrietig na aanklacht

Advocaat: Trump is gefrustreerd en verdrietig na aanklacht

NEW YORK (ANP/AFP) - De advocaat van Donald Trump zegt dat de oud-president "gefrustreerd en verdrietig" is over de beschuldigingen aan zijn adres. Toch was de aanklacht "exact wat hij verwacht had". "Ik was verbaasd dat er geen feiten in stonden", zei de advocaat na afloop tegen Amerikaanse media.

Trump werd gearresteerd in de rechtbank van New York en kreeg daar voor het eerst de aanklacht te horen. De advocaat zegt dat Trump en zijn team "hard zullen vechten" en dat hij gemotiveerd is om zich te verweren tegen de beschuldigingen.

Trump is na de voorgeleiding direct naar het vliegveld vertrokken. Hij vliegt terug naar Florida, waar hij later op de avond een toespraak zal houden.

Meer uit Buitenland

VS nemen weer tanker bij Venezuela in, vlak voor gesprek Machado

CARACAS (ANP/RTR) - De Verenigde Staten hebben opnieuw een olietanker op de Caribische Zee in beslag genomen omdat die banden zou hebben met Venezuela, melden Amerikaanse functionarissen. Dat gebeurt vlak voor een ontmoeting tussen de Amerikaanse president Donald Trump en de Venezolaanse oppositieleider María Corina Machado.

29 minuten geleden
Saudische functionaris: Golfstaten hielden Trump van aanval af

RIYAD/ISLAMABAD (ANP/AFP) - De Golfstaten Oman, Qatar en Saudi-Arabië hebben de Amerikaanse president Donald Trump ervan overtuigd geen militaire acties tegen Iran te ondernemen. Dit heeft een hooggeplaatste Saudische functionaris gezegd.

31 minuten geleden
Trump dreigt na ICE-onrust met gebruik wet tegen rebellie

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump dreigt een honderden jaren oude wet tegen opstanden te gebruiken in Minnesota. In die staat ontstond grote onrust nadat een agent van vreemdelingenpolitie ICE een vrouw had doodgeschoten in de stad Minneapolis.

37 minuten geleden
Medewerker van Rode Halve Maan omgekomen in Iran

GENÈVE (ANP) - Een medewerker van hulporganisatie Rode Halve Maan is gedood in Iran, meldt koepelorganisatie IFRC, waar ook het Rode Kruis onder valt. Dat gebeurde toen hij op 10 januari aan het werk was in de noordelijke provincie Gilan, net als vijf collega's die gewond raakten.

59 minuten geleden
Grote actie in Spanje om vals alarm in Turks verkeersvliegtuig

BARCELONA (ANP) - Een Turks verkeersvliegtuig van Istanbul op weg naar Spanje is na een bommelding in Barcelona geland, apart gezet en doorzocht. Het alarm bleek vals maar ontketende een grote actie van Spaanse veiligheidsdiensten en van de luchtmacht van Spanje en het buurland Frankrijk.

1 uur geleden
Prominent lid van Conservatieven uit partij gezet om overloopplan

LONDEN (ANP) - Kemi Badenoch, de partijleider van de Britse Conservatieven, heeft de prominente politicus Robert Jenrick uit haar partij gezet. Volgens Badenoch was Jenrick van plan om over te stappen naar de radicaal-rechtse partij Reform, een rivaal van de Conservatieven.

2 uur geleden
Hamas bereid tot machtsoverdracht aan overgangsbestuur

GAZA-STAD (ANP/RTR) - Hamas is bereid de macht in de Gazastrook over te dragen aan het Palestijnse comité dat tijdelijk de Gazastrook moet besturen, zegt een functionaris van de Palestijnse groepering. Egypte maakte woensdag bekend dat er overeenstemming is bereikt over de vijftien leden van het technocratische comité.

3 uur geleden