Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: spelers ergerden zich aan bepaalde opmerkingen van mij

Advocaat: spelers ergerden zich aan bepaalde opmerkingen van mij

ROTTERDAM (ANP) - Spelers van Feyenoord hebben zich de laatste paar weken soms geërgerd aan bepaalde opmerkingen van Dick Advocaat, vertelde de trainer zelf. "Dat waren opmerkingen die ik plaatste op tv of radio die gingen over kwaliteit. Dat vonden ze vervelend. Die opmerkingen heb ik op een andere manier verteld, maar zij namen het anders over. Daar zat vooral de irritatie. Niet over vertrouwen of wat dan ook", aldus de trainer van Feyenoord vrijdag in aanloop naar de thuiswedstrijd van zondag tegen PSV.

Feyenoord verloor woensdag voor de derde achtereenvolgende keer in de competitie, met 3-0 bij sc Heerenveen. Aanvoerder Steven Berghuis vond dat het tactische plan niet klopte en zei na afloop dat Feyenoord terug moest naar de tekentafel. Advocaat miste een bepaalde bezetenheid en ook miste hij wat voetbalintelligentie.

Technisch directeur Frank Arnesen, Advocaat en Berghuis gingen vrijdag met z'n drieën in gesprek om weer met z'n allen op één lijn te komen. Woensdag was nog het plan dat met de gehele spelersgroep te doen. Advocaat: "Steven vertegenwoordigt de groep. En hij praat namens de groep. Het leek ons verstandig het eerst met de aanvoerder te bespreken. Daarna vertelt Steven het aan de spelers. Toen ik er een nachtje over had geslapen, vond ik het niet nodig om met de hele groep te praten. Want vaak als je met een groep praat, dan praat er maar eentje."

Reuring

Berghuis liet vrijdag na het gesprek met Arnesen en Advocaat weten dat de spelersgroep nog voor 100 procent achter Advocaat staat. "Daar is geen twijfel over mogelijk", aldus Berghuis.

Advocaat vindt de ophef die er de laatste dagen was niet zo erg. "Bij een club moet een beetje reuring zijn, dat kan geen kwaad. Dat zag je ook aan sc Heerenveen. Daar was ook rotzooi en dan schoppen ze de palen eruit. Dat kunnen wij ook wel weer een keer gebruiken."

Meer dan de irritatie over de opmerkingen over een gebrek aan kwaliteit is er volgens Advocaat niet aan de hand. "Er is vanuit de spelersgroep nooit enige manier van wantrouwen geweest richting de staf. Ik kan natuurlijk niet iedereen 'pleasen'. Ik heb de afgelopen dagen geen moment aan opstappen gedacht, omdat ik altijd wel het gevoel had dat de groep achter mij stond."

Meer uit Voetbal

Arsenal verslaat Inter in Milaan en zet zegereeks voort

MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.

43 minuten geleden
Ajax houdt door zege kans op tussenronde in de Champions League

VILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.

1 uur geleden
NEC via amateurs van De Treffers naar kwartfinale KNVB-beker

GROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.

3 uur geleden
Directeur Te Kloese houdt vertrouwen in ommekeer met Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.

5 uur geleden
Bondsvoorzitter KNVB: we gaan 'tot nu toe wel' naar het WK in VS

DEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.

6 uur geleden
Toonaangevende vrouwenvoetbalclubs over grens 150 miljoen euro

LONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.

13 uur geleden
Taylor in eerste thuisduel met Lazio hard onderuit tegen Como

ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.

1 dag geleden