Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: slechte prestatie van Feyenoord, dat is duidelijk

Advocaat: slechte prestatie van Feyenoord, dat is duidelijk

KLAGENFURT (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord probeerde na de roemloze aftocht in de Europa League nog een beetje op zijn woorden te letten. "Want je kunt alles wel naar beneden halen, maar daar heeft niemand wat aan", zei hij bij RTL7 na de beslissende nederlaag bij de Oostenrijkse nummer 7 Wolfsberger AC (1-0). "Zondag zullen we er tegen VVV weer moeten staan. De spelers zullen het geloof in zichzelf snel moeten terug krijgen."

Toch sprak Advocaat af en toe harde taal. "Waarom we geen grip hadden op de wedstrijd? Nou ja, we hadden wel grip, maar we deden er helemaal niks mee. We speelden tegen een kwalitatief mindere tegenstander, maar wel een ploeg die mentaal veel meer brengt dan wij. Hoe dat kan? Ja, dat is een goede vraag. Daar zullen we achter moeten komen."

Advocaat zag overeenkomsten met de thuiswedstrijd tegen Wolfsberger AC, die met liefst 4-1 verloren ging. "In die wedstrijd werkte die ploeg ook keihard voor elke bal en werden de persoonlijke duels gewonnen. Daar hebben we toch grote moeite mee, dat zag je ook weer in deze tweede wedstrijd."

Advocaat: "Dit was een slechte prestatie van Feyenoord, dat is duidelijk. Daar hoef je geen helderziende voor te zijn om dat te constateren. De tegenstander heeft gewoon meer gebracht dan wij en dat met mindere spelers. We hadden de grootste moeite om de bal naar elkaar te spelen. We zijn uitgeschakeld met 5 punten uit zes wedstrijden. Daar valt niks tegen in te brengen."

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

6 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

10 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

10 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

12 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

14 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

15 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

16 uur geleden