Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: slechte prestatie van Feyenoord, dat is duidelijk

Advocaat: slechte prestatie van Feyenoord, dat is duidelijk

KLAGENFURT (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord probeerde na de roemloze aftocht in de Europa League nog een beetje op zijn woorden te letten. "Want je kunt alles wel naar beneden halen, maar daar heeft niemand wat aan", zei hij bij RTL7 na de beslissende nederlaag bij de Oostenrijkse nummer 7 Wolfsberger AC (1-0). "Zondag zullen we er tegen VVV weer moeten staan. De spelers zullen het geloof in zichzelf snel moeten terug krijgen."

Toch sprak Advocaat af en toe harde taal. "Waarom we geen grip hadden op de wedstrijd? Nou ja, we hadden wel grip, maar we deden er helemaal niks mee. We speelden tegen een kwalitatief mindere tegenstander, maar wel een ploeg die mentaal veel meer brengt dan wij. Hoe dat kan? Ja, dat is een goede vraag. Daar zullen we achter moeten komen."

Advocaat zag overeenkomsten met de thuiswedstrijd tegen Wolfsberger AC, die met liefst 4-1 verloren ging. "In die wedstrijd werkte die ploeg ook keihard voor elke bal en werden de persoonlijke duels gewonnen. Daar hebben we toch grote moeite mee, dat zag je ook weer in deze tweede wedstrijd."

Advocaat: "Dit was een slechte prestatie van Feyenoord, dat is duidelijk. Daar hoef je geen helderziende voor te zijn om dat te constateren. De tegenstander heeft gewoon meer gebracht dan wij en dat met mindere spelers. We hadden de grootste moeite om de bal naar elkaar te spelen. We zijn uitgeschakeld met 5 punten uit zes wedstrijden. Daar valt niks tegen in te brengen."

Meer uit Voetbal

Zuid-Korea kiest ook voor Spanjaard als bondscoach voetballers

SEOUL (ANP/RTR) - Zuid-Korea heeft Robert Moreno aangesteld als bondscoach. De 48-jarige Spanjaard leidt de Aziaten op interim-basis tot en met november, maakte de Zuid-Koreaanse voetbalbond KFA bekend.

36 minuten geleden
Lamine Yamal en Raphinha helpen Barcelona aan ruime zege

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal en Raphinha hebben FC Barcelona aan een ruime zege op Rayo Vallecano geholpen. De aanvallers tekenden allebei voor twee doelpunten tijdens de 5-2-overwinning in het eigen Camp Nou.

8 uur geleden
Titelverdediger Arsenal boekt nipte zege bij Aston Villa

BIRMINGHAM (ANP) - Arsenal heeft ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De regerend kampioen versloeg in Birmingham Aston Villa met 1-0.

10 uur geleden
Opnieuw hoofdrol voor Malen met 2 treffers bij winnend AS Roma

LECCE (ANP) - Donyell Malen heeft opnieuw een hoofdrol opgeëist bij AS Roma. De Oranje-international maakte de eerste twee doelpunten tijdens een 4-0-zege bij Lecce. De aanvaller tekende vorige week tijdens de gewonnen openingswedstrijd tegen Fiorentina (4-0) al voor een hattrick.

12 uur geleden
Messi kondigt afscheid van nationale ploeg Argentinië aan

MIAMI (ANP) - Lionel Messi komt niet meer voor de nationale voetbalploeg van Argentinië uit. De 39-jarige aanvaller van Inter Miami heeft via sociale media zijn afscheid als international aangekondigd. De verloren finale van het WK tegen Spanje in de Verenigde Staten was zijn laatste landenwedstrijd.

16 uur geleden
Feyenoord: geen restitutie bij UEFA-straffen in Champions League

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat geen geld teruggeven aan supporters als er dit Champions League-seizoen door straffen van de UEFA vakken leeg moeten blijven. Dat heeft de Rotterdamse club maandag gemeld in de kaartverkoopinformatie voor de Europese wedstrijden. Ook wijst Feyenoord op een voorwaardelijke straf die nog openstaat vanwege wanordelijkheden vorig seizoen bij de thuiswedstrijd met Panathinaikos.

18 uur geleden
Manchester City betaalt 40 miljoen euro voor Braziliaan Allan

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.

19 uur geleden