Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: slechte prestatie van Feyenoord, dat is duidelijk

Advocaat: slechte prestatie van Feyenoord, dat is duidelijk

KLAGENFURT (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord probeerde na de roemloze aftocht in de Europa League nog een beetje op zijn woorden te letten. "Want je kunt alles wel naar beneden halen, maar daar heeft niemand wat aan", zei hij bij RTL7 na de beslissende nederlaag bij de Oostenrijkse nummer 7 Wolfsberger AC (1-0). "Zondag zullen we er tegen VVV weer moeten staan. De spelers zullen het geloof in zichzelf snel moeten terug krijgen."

Toch sprak Advocaat af en toe harde taal. "Waarom we geen grip hadden op de wedstrijd? Nou ja, we hadden wel grip, maar we deden er helemaal niks mee. We speelden tegen een kwalitatief mindere tegenstander, maar wel een ploeg die mentaal veel meer brengt dan wij. Hoe dat kan? Ja, dat is een goede vraag. Daar zullen we achter moeten komen."

Advocaat zag overeenkomsten met de thuiswedstrijd tegen Wolfsberger AC, die met liefst 4-1 verloren ging. "In die wedstrijd werkte die ploeg ook keihard voor elke bal en werden de persoonlijke duels gewonnen. Daar hebben we toch grote moeite mee, dat zag je ook weer in deze tweede wedstrijd."

Advocaat: "Dit was een slechte prestatie van Feyenoord, dat is duidelijk. Daar hoef je geen helderziende voor te zijn om dat te constateren. De tegenstander heeft gewoon meer gebracht dan wij en dat met mindere spelers. We hadden de grootste moeite om de bal naar elkaar te spelen. We zijn uitgeschakeld met 5 punten uit zes wedstrijden. Daar valt niks tegen in te brengen."

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

3 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

5 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

5 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

8 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

10 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

11 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

11 uur geleden