Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat: scheidsrechter was een drama

Advocaat: scheidsrechter was een drama

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat wilde na de zware nederlaag van Feyenoord in de Europa League tegen Wolfsberger AC (1-4) niet zoveel zeggen over de scheidsrechter. "Want we hebben niet alleen daardoor verloren. We begonnen zelf te slap en speelden in de eerste helft slecht", zei Advocaat. "Maar ja, die man was een drama", aldus de Hagenaar over de Servische scheidsrechter Srdjan Jovanovic, die op het laatste moment was aangesteld door de UEFA nadat de Oekraïner die eigenlijk zou fluiten in De Kuip positief had getest op het coronavirus.

Feyenoord kreeg in het eerste kwartier twee strafschoppen tegen, die beide werden benut door Michael Liendl. Na ruim een uur spelen legde Jovanovic de bal voor de derde keer op de stip voor Wolfsberger. "Twee van de drie strafschoppen waren zeker onterecht", aldus Advocaat. "Hij gaf ze vrij makkelijk. Maar het heeft geen enkele zin om naar de scheidsrechter te wijzen. Wij hadden het zelf slimmer moeten doen. Als je al niet lekker in de wedstrijd zit en je krijgt zulke strafschoppen tegen, dan helpt dat niet."

Advocaat zag Feyenoord na rust wel goed beginnen. Het leidde al snel tot de aansluitingstreffer van aanvoerder Steven Berghuis. "Toen liet het elftal wel zien dat het graag wilde. We hadden in die fase de wedstrijd naar ons toe moeten trekken. We kregen vier 100 procent-kansen om de 2-2 en 3-2 te maken, maar we verzuimden die te benutten. Waar dat aan ligt? Aan de kwaliteit van de spelers? Tja, ik weet het wel, maar dat ga ik hier niet zeggen. Er zijn een aantal oorzaken voor, maar die houd ik intern."

Meer uit Voetbal

Atlético voorkomt puntenverlies met late zege op Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.

30 minuten geleden
Go Ahead en Sparta spelen in doelpuntrijk duel met 3-3 gelijk

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is er in de Eredivisie niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam te winnen. Het elftal van trainer Joseph Oosting speelde na een slechte eerste helft met 3-3 gelijk. Voor Go Ahead was het alweer het vijfde gelijkspel in acht wedstrijden dit seizoen.

31 minuten geleden
Chelsea ruim langs Bournemouth, Henderson scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League een overtuigende zege geboekt. De Londenaren zetten voor eigen publiek Bournemouth met 5-1 aan de kant.

1 uur geleden
Bayern München verspeelt in Bundesliga punten bij Augsburg

AUGSBURG (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Duitse voetbalcompetitie. De regerend kampioen moest zich in de uitwedstrijd tegen Augsburg FC met een gelijkspel tevredenstellen: 2-2. Eerder speelde Bayern München doelpuntloos gelijk bij Schalke 04.

1 uur geleden
Augsburg maakt tegen Bayern snelste doelpunt ooit in Bundesliga

AUGSBURG (ANP/DPA) - Robin Fellhauer heeft zaterdag het snelste doelpunt ooit in de Bundesliga gemaakt. De aanvaller van Augsburg FC deed dat in de thuiswedstrijd tegen Bayern München, waarin hij na acht seconden scoorde.

2 uur geleden
Duel Rayo Vallecano gestaakt na protesten fans tegen voorzitter

MADRID (ANP/AFP) - De wedstrijd tussen Rayo Vallecano en Athletic Club in de hoogste Spaanse voetbalklasse is zaterdagmiddag gestaakt. Dat gebeurde nadat fans van de thuisclub in het Estadio de Vallecas voorwerpen op het veld gooiden uit protest tegen voorzitter Raúl Martín Presa.

2 uur geleden
Arsenal buigt achterstand om en verslaat Leeds United

LONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal heeft de eerste Premier League-wedstrijd na de interlandbreak van drie weken met 2-1 gewonnen van Leeds United. Het elftal van trainer Mikel Arteta boog een achterstand in de tweede helft om dankzij treffers van Riccardo Calafiori en Bruno Guimarães.

3 uur geleden