Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat rekent op versterkingen in transferperiode

Advocaat rekent op versterkingen in transferperiode

ARNHEM (ANP) - Dick Advocaat hoopt dat hij komende maand bij Feyenoord enkele nieuwe spelers tot zijn beschikking krijgt als de transfermarkt weer open gaat. De 73-jarige trainer heeft al het hele seizoen te maken met veel blessuregevallen. Volgens Advocaat is versterking nodig om zijn selectie op peil te houden.

"We hebben nu weer twee, drie spelers die twee of drie maanden eruit liggen. Dan wordt het een moeilijk verhaal als we niets doen", zei Advocaat na de eerste nederlaag van het seizoen in de Eredivisie, bij Vitesse (1-0). "We kunnen niet iedere wedstrijd blijven worstelen. De leiding van Feyenoord zal toch ook wel begrijpen dat we iets moeten doen. Ze zijn bezig om te kijken of we iets kunnen creëren. Dat moet ook."

De Portugese middenvelder João Teixeira brak afgelopen week op de training een kuitbeen en is voor langere tijd uitgeschakeld. Ook onder anderen Justin Bijlow, Sven van Beek, Ridgeciano Haps, Robert Bozenik en Orkun Kökcü zijn geblesseerd. Leroy Fer maakte tegen Vitesse na twee maanden afwezigheid zijn rentree in de basis. De middenvelder gebaarde na bijna een uur spelen dat hij gewisseld moest worden. Luis Sinisterra, terug na een zware knieblessure, kwam voor Fer in het veld.

"Je zag weer wat voor verschil het maakt voor ons voetbal als Sinisterra erin komt", zei Advocaat. "Dat is een jongen die dreiging heeft, die tegenstanders kan lokken en uitspelen. We hebben niet zoveel van zulke spelers. Maar ja, bij jongens als Fer en Sinisterra moet ik voorlopig met van alles rekening houden. De één mag 55, 60 minuten spelen van de medische staf, de ander 45 minuten. Daar zijn ze heel voorzichtig mee. Maar dat begrijp ik ook wel hoor, na zo'n lange blessure."

Meer uit Voetbal

FC Barcelona scoort vijf keer in uitduel met Elche

ELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).

2 uur geleden
PSG verliest ondanks twee treffers van Torres punten in Rennes

RENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.

2 uur geleden
AC Milan wint van Torino in Serie A

TURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.

2 uur geleden
Atlético Madrid blijft tegen Villarreal steken op gelijkspel

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.

6 uur geleden
Cambuur: fans liepen brandwonden, gehoorschade en oogletsel op

LEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.

6 uur geleden
Onderbroken duel SC Cambuur - Feyenoord na halfuur hervat

LEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.

8 uur geleden
Cambuur - Feyenoord onderbroken na vuurwerkactie bezoekende fans

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na twaalf minuten onderbroken. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen naar de kleedkamer nadat fans van de club uit Rotterdam veel vuurwerk hadden afgestoken.

8 uur geleden