Advocaat rekent op snelle terugkeer Berghuis
EMMEN (ANP) - Trainer Dick Advocaat verwacht Steven Berghuis snel weer terug bij Feyenoord. De aanvoerder van de Rotterdamse ploeg moest zich in de moeizaam gewonnen uitwedstrijd tegen FC Emmen (2-3) na ruim een half uur laten vervangen, nadat hij een tik op zijn linkerbovenbeen had gekregen van Nick Bakker. "Ik denk dat het wel meevalt", zei Advocaat. Berghuis kreeg een zogeheten 'paardenkus', een knietje op zijn bovenbeen. "Twee dagen, dan kan hij wel weer spelen."
Berghuis maakte dit seizoen in de eredivisie al zes doelpunten en nam donderdag in de Europa League tegen Wolfsberger AC (1-4) de enige Rotterdamse treffer voor zijn rekening. Komende week speelt Feyenoord in het Europese toernooi tegen CSKA Moskou.
Uitgerekend Naoufal Bannis, de 18-jarige vervanger van Berghuis, besliste het duel met Emmen in de laatste seconden van de blessuretijd. "Die jongen deed het redelijk. Redelijk ja, ik ben voorzichtig met complimenten", zei Advocaat bij FOX Sports. "Hij was ook bij onze eerste goal betrokken."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
6 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
8 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
12 uur geleden