Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat rekent op snelle terugkeer Berghuis

Advocaat rekent op snelle terugkeer Berghuis

EMMEN (ANP) - Trainer Dick Advocaat verwacht Steven Berghuis snel weer terug bij Feyenoord. De aanvoerder van de Rotterdamse ploeg moest zich in de moeizaam gewonnen uitwedstrijd tegen FC Emmen (2-3) na ruim een half uur laten vervangen, nadat hij een tik op zijn linkerbovenbeen had gekregen van Nick Bakker. "Ik denk dat het wel meevalt", zei Advocaat. Berghuis kreeg een zogeheten 'paardenkus', een knietje op zijn bovenbeen. "Twee dagen, dan kan hij wel weer spelen."

Berghuis maakte dit seizoen in de eredivisie al zes doelpunten en nam donderdag in de Europa League tegen Wolfsberger AC (1-4) de enige Rotterdamse treffer voor zijn rekening. Komende week speelt Feyenoord in het Europese toernooi tegen CSKA Moskou.

Uitgerekend Naoufal Bannis, de 18-jarige vervanger van Berghuis, besliste het duel met Emmen in de laatste seconden van de blessuretijd. "Die jongen deed het redelijk. Redelijk ja, ik ben voorzichtig met complimenten", zei Advocaat bij FOX Sports. "Hij was ook bij onze eerste goal betrokken."

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid verslaat Real Betis en klimt naar vierde plaats

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft de uitwedstrijd tegen Real Betis gewonnen (0-2). De ploeg van trainer Diego Simeone is met de winst naar de vierde plaats van de ranglijst van La Liga geklommen.

1 uur geleden
Aanvoerder Carvajal van Real Madrid weer geblesseerd

MADRID (ANP) - Dani Carvajal is opnieuw geblesseerd geraakt. De aanvoerder van Real Madrid ondergaat een kijkoperatie aan een knie en staat naar verwachting maanden aan de kant.

2 uur geleden
Recordinternational Spitse kijkt uit naar afscheid van Oranje

ZEIST (ANP) - Sherida Spitse (35) kijkt uit naar haar afscheid van het Nederlands elftal. De recordinternational van Oranje speelt dinsdag haar 248e en laatste interland in Nijmegen tegen Canada. "Het is mooi geweest. Het is goed zo", zei Spitse maandagmiddag in Zeist.

6 uur geleden
Napoli mist De Bruyne voorlopig door hamstringblessure

NAPELS (ANP) - Kevin De Bruyne heeft in het duel met Internazionale van zaterdag een ernstige hamstringblessure opgelopen, meldt zijn club Napoli. Volgens Italiaanse media komt de 34-jarige Belgische voetballer dit jaar niet meer in actie. Napoli heeft zelf geen hersteltermijn genoemd.

10 uur geleden
Juventus stuurt trainer Tudor na zeven maanden weg

TURIJN (ANP) - Juventus heeft trainer Igor Tudor ontslagen. De club uit Turijn meldt dat de 47-jarige Kroaat na zeven maanden uit zijn functie is gezet. Hetzelfde geldt voor zijn staf.

11 uur geleden
Go Ahead na Europese stunt ook te sterk voor Excelsior

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft drie dagen na de Europese stuntzege tegen Aston Villa weer eens een competitieduel gewonnen. De ploeg van coach Melvin Boel versloeg Excelsior met 2-0 dankzij twee doelpunten van Mathis Suray.

1 dag geleden
Van de Ven scoort twee keer voor winnend Tottenham

LIVERPOOL (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zondag Everton met 3-0 verslagen. De Londenaren dankten met name verdediger Micky van de Ven. De Oranje-international maakte twee doelpunten en was daardoor mede verantwoordelijk voor de eerste nederlaag van Everton in het nieuwe stadion van de tweede club van Liverpool.

1 dag geleden