Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat rekent op komst spits Bozenik naar Feyenoord

Advocaat rekent op komst spits Bozenik naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat heeft goede hoop dat hij binnenkort eindelijk een nieuwe spits kan verwelkomen bij Feyenoord. De Rotterdammers staan op het punt om de Slowaakse international Robert Bozenik aan te trekken. De 20-jarige aanvaller komt over van MSK Zilina.

"Het ziet er op zich positief uit", zei Advocaat. "Maar van beide kanten is nog niets getekend. Ik weet dus niet wanneer hij komt." De 72-jarige Hagenaar roept al wekenlang om een extra spits, die de concurrentiestrijd kan aangaan met Nicolai Jørgensen. De Deen wist vorige week bij de hervatting van het seizoen tegen sc Heerenveen (3-1) eindelijk weer eens te scoren, twee keer zelfs.

Bozenik maakte in acht interlands voor Slowakije vier doelpunten. Hij staat ook in de belangstelling van onder meer de Duitse club Hamburger SV, maar hij lijkt nu toch voor Feyenoord te gaan kiezen. De Rotterdammers grepen eerder naast de Russische spits Aleksandr Kokorin.

Uitwedstrijd Heracles

Advocaat kan Bozenik zaterdag in ieder geval nog niet gebruiken in de uitwedstrijd tegen Heracles. De geblesseerde Renato Tapia ontbreekt ook in Almelo. De verdedigers Edgar Ié en Ridgeciano Haps zijn op de weg terug na fysieke problemen, maar de wedstrijd tegen Heracles komt voor hen te vroeg. Feyenoord is opgeklommen naar de vijfde plaats in de eredivisie, met één punt minder dan PSV.

Bij Heracles, nummer 9 van de ranglijst, ontbreken aanvoerder Robin Pröpper, Dabney Dos Santos, Jesper Drost en Navajo Bakboord.

Meer uit Voetbal

ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

1 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

1 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

1 uur geleden
Aanvaller Daal valt geblesseerd uit bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.

3 uur geleden
FC Twente lijdt eerste competitienederlaag sinds eind oktober

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.

3 uur geleden
Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

18 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

19 uur geleden