Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat rekent op komst spits Bozenik naar Feyenoord

Advocaat rekent op komst spits Bozenik naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat heeft goede hoop dat hij binnenkort eindelijk een nieuwe spits kan verwelkomen bij Feyenoord. De Rotterdammers staan op het punt om de Slowaakse international Robert Bozenik aan te trekken. De 20-jarige aanvaller komt over van MSK Zilina.

"Het ziet er op zich positief uit", zei Advocaat. "Maar van beide kanten is nog niets getekend. Ik weet dus niet wanneer hij komt." De 72-jarige Hagenaar roept al wekenlang om een extra spits, die de concurrentiestrijd kan aangaan met Nicolai Jørgensen. De Deen wist vorige week bij de hervatting van het seizoen tegen sc Heerenveen (3-1) eindelijk weer eens te scoren, twee keer zelfs.

Bozenik maakte in acht interlands voor Slowakije vier doelpunten. Hij staat ook in de belangstelling van onder meer de Duitse club Hamburger SV, maar hij lijkt nu toch voor Feyenoord te gaan kiezen. De Rotterdammers grepen eerder naast de Russische spits Aleksandr Kokorin.

Uitwedstrijd Heracles

Advocaat kan Bozenik zaterdag in ieder geval nog niet gebruiken in de uitwedstrijd tegen Heracles. De geblesseerde Renato Tapia ontbreekt ook in Almelo. De verdedigers Edgar Ié en Ridgeciano Haps zijn op de weg terug na fysieke problemen, maar de wedstrijd tegen Heracles komt voor hen te vroeg. Feyenoord is opgeklommen naar de vijfde plaats in de eredivisie, met één punt minder dan PSV.

Bij Heracles, nummer 9 van de ranglijst, ontbreken aanvoerder Robin Pröpper, Dabney Dos Santos, Jesper Drost en Navajo Bakboord.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

52 minuten geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

53 minuten geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

2 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

6 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

7 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

7 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

7 uur geleden