Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat rekent op komst spits Bozenik naar Feyenoord

Advocaat rekent op komst spits Bozenik naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat heeft goede hoop dat hij binnenkort eindelijk een nieuwe spits kan verwelkomen bij Feyenoord. De Rotterdammers staan op het punt om de Slowaakse international Robert Bozenik aan te trekken. De 20-jarige aanvaller komt over van MSK Zilina.

"Het ziet er op zich positief uit", zei Advocaat. "Maar van beide kanten is nog niets getekend. Ik weet dus niet wanneer hij komt." De 72-jarige Hagenaar roept al wekenlang om een extra spits, die de concurrentiestrijd kan aangaan met Nicolai Jørgensen. De Deen wist vorige week bij de hervatting van het seizoen tegen sc Heerenveen (3-1) eindelijk weer eens te scoren, twee keer zelfs.

Bozenik maakte in acht interlands voor Slowakije vier doelpunten. Hij staat ook in de belangstelling van onder meer de Duitse club Hamburger SV, maar hij lijkt nu toch voor Feyenoord te gaan kiezen. De Rotterdammers grepen eerder naast de Russische spits Aleksandr Kokorin.

Uitwedstrijd Heracles

Advocaat kan Bozenik zaterdag in ieder geval nog niet gebruiken in de uitwedstrijd tegen Heracles. De geblesseerde Renato Tapia ontbreekt ook in Almelo. De verdedigers Edgar Ié en Ridgeciano Haps zijn op de weg terug na fysieke problemen, maar de wedstrijd tegen Heracles komt voor hen te vroeg. Feyenoord is opgeklommen naar de vijfde plaats in de eredivisie, met één punt minder dan PSV.

Bij Heracles, nummer 9 van de ranglijst, ontbreken aanvoerder Robin Pröpper, Dabney Dos Santos, Jesper Drost en Navajo Bakboord.

Meer uit Voetbal

Nijhuis leidt ook restant gestaakt duel tussen Ajax en Groningen

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.

9 minuten geleden
Bonmatí breekt kuitbeen en staat maanden aan de kant

MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.

2 uur geleden
Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

11 uur geleden
Neres helpt Napoli aan zege op AS Roma

ROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.

11 uur geleden
Menzo stapt op als bondscoach van Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.

11 uur geleden
Duel Ajax - FC Groningen wordt dinsdag zonder fans uitgespeeld

AMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.

12 uur geleden
KNVB: vooral triest voor de echte supporters

ZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.

12 uur geleden