Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat prijst karakter Feyenoord-spelers

Advocaat prijst karakter Feyenoord-spelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord-coach Dick Advocaat prees het karakter van zijn ploeg die zich na een vroege achterstand met tien man naar een 3-1-zege knokte bij Fortuna Sittard. "De ploeg heeft al meerdere keren laten zien van een achterstand terug te kunnen komen. Qua karakter en mentaliteit zit het wel goed", zei Advocaat tegen FOX Sports.

"Als je met 1-0 achterkomt en dan nog met tien man komt te staan tegen een ploeg die onderaan staat en de punten hard nodig heeft, heb je met een 3-1-overwinning een prachtige prestatie geleverd", vond de coach. "In de eerste helft speelden we heel goed voetbal volgens mij."

Feyenoord kwam al na 30 seconden op achterstand via Zian Flemming en raakte in de 12e minuut Orkun Kökcü kwijt met een rode kaart. Via een volgens Advocaat geweldig doelpunt van Marcos Senesi en een benutte strafschop van Steven Berghuis gingen de Rotterdammers toch met een voorsprong de rust in.

"In de rust heb ik tegen de jongens gezegd, nu moet je laten zien dat je elkaar wil steunen en wil vechten. Het was niet mooi, maar strijd hebben ze geleverd. Ze zijn echt kapot", zei de coach. "Ik moet de hele achterhoede complimenten geven, de hele ploeg eigenlijk."

Meer uit Voetbal

FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

33 minuten geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

34 minuten geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

41 minuten geleden
Nigeria klopt Algerije en bereikt halve finale Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.

2 uur geleden
Flamingo vervangt geschorste aanvoerder Schouten bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.

2 uur geleden
AZ hervat Eredivisie met nipte zege op FC Volendam

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.

2 uur geleden
Reijnders draagt bij aan zeer ruime bekerzege ManCity: 10-1

MANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.

3 uur geleden