Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat Peter Schouten hervat zijn werk

Advocaat Peter Schouten hervat zijn werk

BREDA (ANP) - Peter Schouten hervat maandag zijn werk als advocaat, zo laat hij op Twitter weten. De Bredase raadsman staat kroongetuige Nabil B. bij in het liquidatieproces Marengo - rond topcrimineel Taghi - en stopte tijdelijk met zijn werkzaamheden nadat misdaadjournalist Peter R. de Vries op 6 juli werd neergeschoten. De Vries was een vriend van Schouten en fungeerde als adviseur en vertrouwenspersoon van B.

Schouten bedankt iedereen die hem de afgelopen weken heeft gesteund. "Ik heb de afgelopen weken als persoon kracht gezocht en gevonden bij de vele mensen die mij gesteund hebben op Twitter. Dat voelde - hoe triest de omstandigheden ook zijn - als een warm bad van medeleven. Dank u allemaal", twittert hij.

De advocaat had een paar dagen na de aanslag op De Vries al laten weten door te zullen gaan met de verdediging van B. en zich niet te laten afschrikken.

De Vries overleed op 15 juli aan zijn verwondingen. Woensdag kon het publiek een laatste groet brengen aan de misdaadverslaggever, donderdag namen familie, vrienden en collega's met een besloten dienst in Koninklijk Theater Carré afscheid.

Meer uit Binnenland

Ongeval met 2 doden op A59 in staart van file bij boerenprotest

HEESCH (ANP) - Op de A59 bij Heesch zijn twee mensen omgekomen door een ongeval in de staart van een file die was ontstaan door tractoren die naar het provinciehuis in Den Bosch reden. Bij het ongeval waren vier auto's betrokken.

20 minuten geleden
Twaalf inklimmers gevonden in laadruim vrachtwagen in Vlaardingen

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft vrijdagochtend twaalf mensen gevonden in de laadruimte van een vrachtwagen in Vlaardingen. Het voertuig werd aangetroffen op een bedrijventerrein aan de Vulcaanweg in de Zuid-Hollandse plaats.

53 minuten geleden
Files rond Den Bosch door langzaamrijdende trekkers

DEN BOSCH (ANP) - Op meerdere wegen rond Den Bosch staan files door tractoren die naar het provinciehuis trekken. Boeren protesteren daar tegen het plan van de provincie Noord-Brabant om de vergunning van vijf pluimveebedrijven in te trekken.

1 uur geleden
Boeren blijven binnendruppelen bij protest in Den Bosch

DEN BOSCH (ANP) - Bij het boerenprotest in Den Bosch blijven vele tientallen actievoerders arriveren. Rond 09.00 uur stonden er ruim honderd mensen op het plein voor het provinciehuis. Om 09.30 uur debatteren de Provinciale Staten over het voornemen van het provinciebestuur om de vergunning van vijf pluimveeboeren in te trekken.

1 uur geleden
Eerste trekkers bij provinciehuis Den Bosch

DEN BOSCH (ANP) - Bij het provinciehuis in Den Bosch zijn vrijdagochtend de eerste boeren met trekkers gearriveerd. Ze protesteren tegen het plan van de provincie Noord-Brabant om de vergunning van vijf pluimveebedrijven in te trekken. Een ANP-verslaggever ziet enkele tientallen luid toeterende trekkers met omgekeerde vlaggen en een groot bord met daarop "Makelaar Van Essen. Te koop. Wij verkopen het platteland". Jaimi van Essen is als landbouwminister verantwoordelijk voor het stikstofbeleid.

2 uur geleden
Tientallen tractoren rijden over A59 richting Den Bosch

VLIJMEN (ANP) - Ongeveer dertig tractoren rijden vrijdagochtend over de A59 bij Vlijmen, richting Den Bosch. Daar is later op de dag een grote demonstratie tegen het stikstofbeleid van het kabinet. De politie had donderdag laten weten dat boeren die met tractoren over de snelweg willen rijden niet worden tegengehouden.

3 uur geleden
Natuurbrand tussen Elst en Veenendaal onder controle

VEENENDAAL (ANP) - De natuurbrand bij de Remmerdense Heide tussen Elst en Veenendaal in de provincie Utrecht is onder controle, meldt de Veiligheidsregio Utrecht. Het nablussen van "de laatste smeulende plekken" kan nog enige tijd duren.

3 uur geleden