Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Advocaat oudste trainer ooit in de eredivisie

Advocaat oudste trainer ooit in de eredivisie

ZWOLLE (ANP) - Dick Advocaat heeft Foppe de Haan afgelost als oudste trainer ooit in de eredivisie. De Hagenaar nam zaterdag bij de start van de nieuwe competitie op een leeftijd van 72 jaar en 351 dagen plaats op de bank bij Feyenoord voor de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. De Haan was 72 jaar en 317 dagen oud toen hij zijn laatste wedstrijd in de eredivisie coachte, op 8 mei 2016 in dienst van sc Heerenveen.

Advocaat, die al sinds de jaren 80 trainer is, hecht zelf weinig waarde aan zijn record. "Wat ik daarvan vind? Niet speciaals", zei de oud-bondscoach van Oranje een dag voor het duel met PEC Zwolle. "Ik kijk uit naar de wedstrijd, daar gaat het om."

Advocaat heeft de laatste jaren vaak geroepen dat hij aan zijn laatste trainersklus bezig is. Toch hapte hij vorig jaar weer toe, toen Feyenoord hem benaderde als opvolger van de opgestapte Jaap Stam. In april besloot hij nog een jaar door te gaan.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

8 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

8 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

9 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

9 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

9 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

13 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

17 uur geleden