Advocaat: nog geen rol voor Kuijt bij A-selectie van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat sluit uit dat clubheld Dirk Kuijt al komend seizoen een vaste rol bij de A-selectie van Feyenoord krijgt. De oud-international wil ooit graag hoofdtrainer worden van de Rotterdamse club, maar zal nog even geduld moeten hebben. Advocaat zei ook er niets voor te voelen om Kuijt komend seizoen naast hem te laten 'meelopen', om het vak te leren.
"Nee, we zijn geen club om mensen in te werken. Dirk is altijd welkom, hij mag altijd langskomen, laat dat duidelijk zijn. Ik heb heel veel respect voor hem, dat meen ik echt. Maar hij wil zelf, zoals ik het heb gehoord, dit seizoen benutten om zijn horizon te verbreden. Hij wil buitenshuis gaan kijken hoe ze daar als trainer en als staf werken, zoals bij zijn oud-clubs Liverpool en Fenerbahçe. Als je je dat kunt permitteren, vind ik dat een goede keuze."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben voor de tweede keer de Nations League gewonnen. De regerend wereldkampioen versloeg Duitsland in Madrid met 3-0. De eerste wedstrijd tussen beide landen in Kaiserslautern was in 0-0 geëindigd.
1 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Na Wieke Kaptein mist ook Jackie Groenen het oefenduel van de Oranje-voetbalsters met Zuid-Korea. De voetbalster van Paris Saint-Germain is niet volledig fit, meldt de voetbalbond via X.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft na vier nederlagen op rij weer eens een wedstrijd gewonnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg FC Groningen in een lege Johan Cruijff ArenA (2-0). Mika Godts en Aaron Bouwman hielpen hun ploeg naar de vijfde plaats van de Eredivisie.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Jochem Kamphuis stopt als scheidsrechter in het betaalde voetbal. De KNVB meldt dat de 39-jarige geboren Groninger kiest voor "een nieuw hoofdstuk" buiten het voetbal. Kamphuis was bijna 22 jaar actief als scheidsrechter.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste supporters geïdentificeerd die zondag betrokken waren bij de vuurwerkactie waardoor het thuisduel met FC Groningen werd gestaakt. Het gaat volgens de club niet alleen om fans die vuurwerk hebben aangestoken. Er zijn ook supporters herkend die een nooddeur in het stadion hebben geforceerd. Volgens algemeen directeur Menno Geelen konden daardoor supporters zonder kaartjes voor de wedstrijd met vuurwerk de Johan Cruijff ArenA binnenkomen.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot begrijpt dat Mohamed Salah boos is dat hij werd gepasseerd voor het duel met West Ham United. "Het is een normale reactie van een speler die goed genoeg is om belangrijk te zijn voor onze ploeg", zei Slot een dag voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Sunderland.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - De Zweedse oud-voetballer Zlatan Ibrahimovic is een van de dragers van de olympische fakkel waarmee op 6 februari bij het begin van de Winterspelen in het stadion San Siro in Milaan de vlam wordt ontstoken. Het organisatiecomité maakt in etappes de namen bekend van beroemdheden die de vlam zullen dragen.
11 uur geleden