Advocaat: nog geen rol voor Kuijt bij A-selectie van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat sluit uit dat clubheld Dirk Kuijt al komend seizoen een vaste rol bij de A-selectie van Feyenoord krijgt. De oud-international wil ooit graag hoofdtrainer worden van de Rotterdamse club, maar zal nog even geduld moeten hebben. Advocaat zei ook er niets voor te voelen om Kuijt komend seizoen naast hem te laten 'meelopen', om het vak te leren.
"Nee, we zijn geen club om mensen in te werken. Dirk is altijd welkom, hij mag altijd langskomen, laat dat duidelijk zijn. Ik heb heel veel respect voor hem, dat meen ik echt. Maar hij wil zelf, zoals ik het heb gehoord, dit seizoen benutten om zijn horizon te verbreden. Hij wil buitenshuis gaan kijken hoe ze daar als trainer en als staf werken, zoals bij zijn oud-clubs Liverpool en Fenerbahçe. Als je je dat kunt permitteren, vind ik dat een goede keuze."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
20 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
21 uur geleden