Advocaat: nog geen rol voor Kuijt bij A-selectie van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat sluit uit dat clubheld Dirk Kuijt al komend seizoen een vaste rol bij de A-selectie van Feyenoord krijgt. De oud-international wil ooit graag hoofdtrainer worden van de Rotterdamse club, maar zal nog even geduld moeten hebben. Advocaat zei ook er niets voor te voelen om Kuijt komend seizoen naast hem te laten 'meelopen', om het vak te leren.
"Nee, we zijn geen club om mensen in te werken. Dirk is altijd welkom, hij mag altijd langskomen, laat dat duidelijk zijn. Ik heb heel veel respect voor hem, dat meen ik echt. Maar hij wil zelf, zoals ik het heb gehoord, dit seizoen benutten om zijn horizon te verbreden. Hij wil buitenshuis gaan kijken hoe ze daar als trainer en als staf werken, zoals bij zijn oud-clubs Liverpool en Fenerbahçe. Als je je dat kunt permitteren, vind ik dat een goede keuze."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
8 minuten geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
4 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
17 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
18 uur geleden